Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is az volt a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az volt a jó amikor régebben 20 év körül házasodtak az emberek?

Figyelt kérdés

nem úgy mint most hogy sokan 30 évesen sem találták még meg az igazit

Én örültem volna ha fiatalon lett volna feleségem, de sajnos ez másvilág már.


2020. szept. 27. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit sem. Nő vagyok.
2020. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem. Több megbánni való lenne.
2020. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon-nagyon nem.


Nagytöbbség még éretlen olyankor érzelmileg és egzisztenciálisan is. (Egyesek meg később is... 😃 )


25-30 már inkább jobb. Akkor már legalább megvan a jövőkép, legalább egy kezdődő karrier. Erre már lehet építeni házasságot és családot. Illetve érzelmileg is elmúlnak a tini kicsapongások, amik azért még bőven tudják jellemezni a 20-as évek elejét is.

2020. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Megnézem a nagyanyámék 50 éves házasságát, majd megnézem a szüleim 30 éves házasságát. És csak egy szó fogalmazódik meg bennem láttukra: MENEKÜLJ!!!

Agresszió, verés, "kuss a neved, dögölj meg, gyűlöllek, vágd fel az ereidet, gyűlöllek, gyűlöllek, gyűlöllek. A szomszédok mit fognak szólni?"

Majd engem csesztetnek, hogy mié' nem szültél gyereket???? Nekik már 20 évesen megvolt az első! Mit fognak a szomszédok szólni? (Azok a szomszédok, akik nyíltan megmondták, hogy sajnálnak, mert az ordibálás az egész utcában hallatszik minden nap, többször).

A keresztanyám elvált a férjétől, amikor az megcsalta. A nagyanyám (az ő anyja) izomból képen vágta és megtépte érte.

A nagyanyám 2 hónapos ismeretség után ment férjhez a nagyapámhoz (előtte sose éltek együtt), míg anyám 3 hónap ismeretség után, 19-20 évesen. Tulajdonképpen senki se tudta kihez megy férjhez, heti 1 pár órás találkozókból "ismerték meg" egymást.

És elválni nem fognak, mert az szégyen, főleg kisebb településeken.

Rájuk nézek és én teljes lelki békével kijelentem, hogy ha nem találom meg a páromat 30 évesen, akkor tovább keresek, köszi. Inkább legyek egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban.

De nyugodtan lehet irigykedni, hogy "de aranyosak, 50 éve együtt, bezzeg a mai fiatalok folyamatosan válnak. Akkor még tudták mi a szeretet".

2020. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én örülök neki hogy nem evidencia, 30 leszek és eszemben sincs házasodni.
2020. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

4: osztom. Nagyon jól hangzik, hogy 30-40-50 éve együtt vannak, de meg lehet nézni ezeknek a házasságoknak a nagy részét. 10-ből 8 egy rakás szar, nem azért vannak együtt, mert úgy szeretik egymást, hanem mert ők még úgy szocializálódtak, hogy szégyen a válás.

Én amúgy 25 évesen mentem férjhez, a férjem 24 volt, szóval mi se vártunk olyan sokáig, de azért több év után, felnőtt fejjel hoztunk döntést.

2020. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, de ma már nem.
2020. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az 5. Én teljesen jól elvagyok egyedül. Minden pénzemet magamra tudom költeni. :) Házasodjanak az Incelék az Úr és Orbán Úr akaratából.
2020. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem.

23/N

2020. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindkét generációnak megvan a maga előnye és hátránya. Akármilyen fájdalmas is hallani, a női testnek 20-30 éves korában a legideálisabb a gyermekvállalás, sokkal rugalmasabbak, könnyebben átvészelik az egész időszakot. Ez az eltolódás ugyebár a tovább tanulás miatt következett be. Egyik pozitívuma, hogy a nők is képesek racionális önmegvalósításra ezáltal, egyik fő hátránya pl. hogyha valaki 35 évesen vállal gyereket, amikor a gyere 20 éves lesz, ő lesz 55, a gyerek hogyha az orvosi pályát válassza, akkor nem

kell kimatekozni, hogy mire elvégzi a gyerek hány éves lesz a szülő, tud-e egy háttérbiztonságot adni, vagy esetleg a sírban van. Ezekre gondolni kell gyerekvállalás elott.

2020. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!