Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében ez ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében ez ugyanolyan elfogadhatatlan, mint a prostizás?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi fizet webcam modelnek erotikus felvételekért, tehát fizetős tartalmat néz, az olyan, mintha k_rvázott volna (a nők szemében)?

2020. szept. 27. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#8: jelenleg nincs párkapcsolatom, de ha lenne, se jutna soha eszembe az abban történteket (különösen az intim részeit) a páromon kívül mással megvitatni. Még a rokonaimmal, vagy azokkal sem, akikkel amúgy bizalmas baráti viszonyban vagyok. Nem is értem azokat, akik erre egyáltalán hajlandóak.
2020. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11: Nem is írta senki, hogy meg kéne vitatni bárkivel. Vagy mire gondolsz?
2020. szept. 27. 21:06
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: te arra válaszul, hogy nincs átfedés az érdeklődésünkben, azt írtad, hogy a szexualitás iránti érdeklődés hiánya enyhén beteges. Én meg erre azt, hogy szexualitásról csak azzal vagyok hajlandó beszélni, akivel csinálom. Na most, én jelenleg történetesen nem keresek párkapcsolatot, ha meg majd igen, azt se a közvetlen környezetemben, és pláne nem úgy fogok neki, hogy szexuális témájú beszélgetésbe kezdek valakivel, mert én nem vagyok ekkora prosztó.
2020. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13: A párod iránti érdeklődésre gondoltam, és hogy vele azért illik megbeszélni dolgokat. Nem másnak/mással.
2020. szept. 27. 21:27
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: jó, hát mondjuk az alap, hogy az ember a párjával erről beszél, ettől (is) lesz jó egy kapcsolat. De szerintem civilizált emberek esetén ez csak és kizárólag kettejükre tartozik.
2020. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem annyira elfogadhatatlan, mint mondjuk a prostizás, de azért ezt gáznak tartom.

Csomó jó webkamost ingyen lehet nézni, miért fizetni?

2020. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!