Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond velem ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem ha nem volt párom?

Figyelt kérdés

Ennyi idősen már kb mindenkinek volt valakije. A többségnek éveken tartó kapcsolata is volt már. De nekem semmi. Pedig szerintem jó természetem van, normális vagyok.

Már kezd kapuzárási panikom lenni igaz hogy még fiatal vagyok de ha eddig nem jött össze, meg semmi rutinom nincs benne tehát egyre nehezebb lesz ahogy telik az idő. Meg eleve rossz érzés az hogy másnak fiatalon összejött nekem miért nem, ők miért jobbak nálam...


2020. szept. 28. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű?
2020. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fiú és 23
2020. szept. 28. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezt éreztem 23 évesen és most 32 leszek, de eddigre sem volt. :D

Egyrészt beletörődtem. Azért egyrészt, mert akkor nem látogatnám a gyk ezen részét. A másik, hogy felismertem az előnyeit. Nem kell ahhoz kapcsolatban lenned, hogy lásd. Nézd meg a barátaidat, mennyi idejük van magukra bnő mellett. A harmadik a pénz kérdés. 32 évesen önállóan igaz némi segítséggel, mert mamahoteles voltam önerőre ingatlant tudtam vásárolni, nem borsodban!! :D Bnő mellett, ezt nem tudtam volna megtenni. Fent kell tartani az érdeklődését, eljárni vele ide-oda, mert nem tud meglenni a pitsáján..stb Ez mind kiadás lett volna. Tehát hidd el nekem, egyik létforma sem rosszabb. Csak mindig az kell általában az embernek, ami nincs. Ha nem lesz szabadidőd az fog hiányozni.

2020. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudod így meg soha hogy milyen az ha valaki vár haza, bujik hozzad, vagyik a testedre, aggódik érted, igaz a másik végletet se tapasztalod meg, amikor lapátra kerülsz egy másik fél miatt.
2020. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasgass itt kérdéseket és látni fogod hogy tőled jóval idősebbeknek sem volt még soha párjuk. 30-asoknak se.


Szóval ne aggódj inkább keress olyan hobbit ahol tudsz ismerkedni. Önbizalomfejlesztés sem ártana. Nem vagy elkésve semmivel.

2020. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!