Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 3-4 óránként reagál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 3-4 óránként reagál az üzeneteimre chaten. Ez gond?

Figyelt kérdés

Péntektől vasárnapig mindig együtt vagyunk, illetve hétközben is nála alszok egyszer, általában szerdán. Tehát kb 3 napot vagyunk külön a héten, home officeból dolgozunk.

Mikor chaten beszélünk annyira más... 3-4 óránként ír csak valamit, szótlanabb, nem annyira ír aranyos dolgokat, max néha egy szivecskét.

Én ennél kicsit szeretetigényesebb vagyok, azt mondta neki a chat kicsit olyan személytelen, és amikor élőben együtt vagyunk valóban totál más, ott mindig bújós, ölelgetős, beszédes.


Engedjem el ezt a chates dolgot?

21L, ő 24F


2020. ápr. 9. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ja. Mi sem chatelunk, bar mi egyutt elunk, napkozben max ha valami fontos arrol irok, meg neha kuldunk egymasnak valami vicces kepet vagy valamit amit meg akarunk osztani egymassal.

Gondolom melo kozben eleve nem a mobilt nyomkodja folyamatosan, csak neha tart egy kis szunetet, esetleg kerdezd meg, nincs-e kedve estenkent telefonalni egyet, rendesen beszelgetni.

2020. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy nem az a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy néhány óránként rád zúduljon egy adag szívecske. Ha viszont számodra ez létszükséglet, akkor másik társat kell keresni.
2020. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
A chat személytelen és sok embernek semmit nem ad egy kapcsolathoz. Engedd el, ha ezen kívül minden rendben van. Nem értem miért kell állandóan chatelgetni, miért nem elég este beszélni telefonon vagy videón, miért kell folyamatosan a mobilon csüngeni, ennyire nem lehet üres az életed.
2020. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy simán lehet igénye egy pici magányra is.
2020. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked gond-e?
2020. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!