Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy gond, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy gond, hogy minden nap belenézek a párom messengerébe?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, kb fél éve csinálom ezt. Ő nem tud róla, nem szóltam neki semmiért, csak szeretem tudni kikkel mit beszél rajtam kívül.

Azóta csinálom mióta indokot adott rá egyszer, amikor egy olyan lánnyal beszélgetett, aki nyomult rá.

21L


2019. okt. 14. 23:03
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy általában akkor nézem meg mikor elmegy fürdeni, szóval tényleg egyáltalán nem tud róla, lekódolva sincs.

De ha nem hisztizek miatta, akkor miért rossz dolog ez?

2019. okt. 14. 23:04
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rohadt nagy gond. Egyrészt mert ha nem bízol a párodban akkor teljességgel felesleges vele lenned és sosem lesz értékelhető kapcsolatotok. Másrészt rohadtul gyerekes is már eleve azon kiakadni, hogy beszél egy másik lánnyal. Harmadrészt meg az ő privát beszélgetéseihez, ahhoz, hogy a barátaival milyen bizalmas dolgokról beszél például az ég világon semmi közöd nincsen és hatalmas bunkóság.
2019. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Folytatólagosan elkövetett bűncselekmény. Igen, nagy gond.
2019. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Már miért lenne bűncselekmény? Ez tényleg nettó f**zság, oké nem szép dolog, de túlozni sem kell.
2019. okt. 14. 23:14
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta csinálom mióta indokot adott rá egyszer, amikor egy olyan lánnyal beszélgetett, aki nyomult rá."


Tehát akkor te sem beszélhetsz olyanokkal, akik nyomulnak rád?

2019. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
igen nagy gond.pláne hogy okot sem ad rá... az hogy mondjuk egyszer "csalódtál benne" mert beszélt más lánnyal (....) egyrészt szerintem nem ad erre okot. másrészt nézd meg utána egyszer, de minden nap? mi bajod van neked ? Én is csináltam már ilyet nem arról van szó, komoly kapcsolatom volt évig , és a 7 év alatt 1x vagy 2x néztem bele a telefonjába. Kicsit beteges hogy minden nap ezt nézegeted.
2019. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

#4 mert a tudta nélkül az üzeneteihez férsz hozzá


nem túlzás

2019. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként valóban rá lehet húzni a bűncselekményt ha mondjuk egy olyan bizalmas jellegű beszélgetésbe nézel bele.
2019. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#5-ös, nem beszélek nagyon más srácokkal, max közös haverokkal, akiket ő is ismer.

de ő nem féltékeny típus

2019. okt. 14. 23:26
 10/30 anonim ***** válasza:
99%
A féltékenység nem "típus". Súlyos önértékelési zavar és önbizalomhiány. Nem ilyen cuki romantikus dolog, gyakorlatilag mentális betegség és az esetek többségében semmi köze a párod viselkedéséhez.
2019. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!