Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a velem kb egykorú (24-27) csajoknak biztos nem lennék elég jó? Jogosak ezek a félelmeim? 26/F

Figyelt kérdés

Külsőre elég kisfiús arcom van genetikailag, pedig amúgy magas, helyes arcú, sportos alkatú vagyok. Viszont jellemzően 3-5 évvel szoktak fiatalabbnak nézni a koromnál. Az sem segít, hogy nem tudok rendes arcszőrzetet növeszteni, ezért inkább mindig borotválkozom és a hajam is szőke, ami fiatalít. Ráadásul még egészségesen élek, nem iszom alkoholt, egészségesen eszem, sportolok, szóval ezek hiánya miatt sem fogok öregebbnek kinézni.


Belsőre pedig a másik, hogy mivel anno 2 évet jártam egyetemen egy olyan szakra, ami végül nem érdekelt, majd pár évet dolgoztam utána amíg rájöttem mivel akarok foglalkozni, ezért most 24-28 éves korom közt vagyok egyetemista. Persze dolgozom nyaranta mindig, most évközben is majd, mert a vírus miatti távoktatás megengedi, van is viszonylag sok félretett pénzem még abból az időből amikor dolgoztam pár évet, de mégiscsak tanuló vagyok és az jut eszembe biztos nem kellenék egy olyan csajnak így főállású diákként, aki már dolgozik. (Mert azért a 24-25 körüliek 90%-a már dolgozik, nem tanul). Emiatt is van bennem egy általános szorongás, hogy nem tudna rám felnézni egy nő így, hogy nem főállásban dolgozom jelenleg.


2020. szept. 28. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

rizsa... csak a lényeget nem írtad le...

saját lakások száma

saját kocsi száma

megtakarítás a bankszámlán

fizu

+ kéne egy kép is rólad...

2020. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy fiatalabbnak nézel ki, az nem probléma. Van, akinek bejön, van, akinek nem, ez majd az adott csajtól függ :).

Viszont a suli miatt tényleg kisebb lesz a halmaz, amiből válogathatsz, de ez nem azt jelenti, hogy nem fogsz találni olyan párt, akinek ez így megfelel. Nem te vagy az egyetlen, aki későn jön rá, mit szeretne csinálni, lányokból is van ilyen. Főleg, ha esetleg a korosztályt kibővíted 20-27 éves korra. És van olyan nő is, akit nem zavarna ez a felállás, megvárná a 2-3 évet, amíg végzel. Főleg, ha nagyon beléd szeret, esetleg az összeköltözést is meg tudjátok oldani.

Szóval szerintem emiatt ne aggódj, és igazából felesleges is aggódnod. Te most alapozod meg a későbbi életed, ez sokkal fontosabb annál, hogy most ebben a 2-3 évben még feltétlenül barátnőt találj. És örülj neki, hogy most találtál rá erre, mint mondjuk 10 év múlva feleséggel és három gyerekkel, akkor ez sokkal nehezebb lenne.

2020. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
<hr></<hr>
2020. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván 35 évesen kocsival, lakással, jó fizuval könnyebb felszedni egy csajt, de ezek nélkül se lehetetlen.
2020. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!