Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél automatikusan megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél automatikusan megszólal a FRIENDZONE! riasztó, amint kiderül, hogy kiszemeltjüknek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 10


Bocs, de ez miért kellene érdekeljen bárkit is?

2020. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

@11

Oké, csak akkor nem kell hüledezni meg hápogni, ha leírjuk, hogy erről mindig is hazudni fogunk mindenkinek.

2020. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, mert engem semmilyen szinten nem érint.


De azért jó, ha tudod, hogy ha SENKINEK nem kell valaki hosszú éveken át, annak nagyon is jó oka van, ami benne keresendő.

2020. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem. De azért van sok eset, ahol azért nem volt még párkapcsolata az illetőnek, mert difije van - na, ha azt a difit megérzem, akkor bekapcsol a friendzone riasztó (pl. látom, hogy csak játssza a kedvességet, és alapvetően agresszív vagy nőgyűlölő, igénytelen stb.)... de csak amiatt nem, hogy nem volt még kapcsolata.
2020. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

@13

Kicsit off, de ez a témakör ennek az oldalnak így is, meg úgy is a shitpost rovata, szóval leírom, mert miért ne. Biztos "nagyon jó oka van", hogy megbolondulok a magánytól, csak az a baj, hogy ez az ok az életben nem derül ki. Én csak annyit tudtam kihúzni lányokból, hogy "remek srác vagyok" - minden bizonnyal az igazat mondták, ha egyetlen randi után pattintottak is lefele. Sokáig filóztam azon, hogy lehet a túlsúlyom az oka, de múltkor akik kaptam tőlem képet, azt mondták, nem vészes - akkor vagy ők is hazudtak, vagy még mindig nem oldódott meg a rejtély... És a gond, hogy az első öt percben még tök érdekes és izgalmas dolog barkochbázni és különböző kombókat kipróbálni, csak 27 éves szűzként már válaszokat akarok, nem reménytelenül próbálkozni kideríteni, hogy mi a baj velem. Egy biztos: meg kell tanulnom konzisztensen, akár éveken át úgy hazudnom ugyanazt, hogy még magam is elhiggyem, ha valami csoda folytán hajlandó lesz nő ismerkedni velem.

2020. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen korosztálytól van szó. Egy negyvenes férfi, aki még a kezfogasig sem jutott el elhiszem,hogy rémisztő a nőknek.
2020. okt. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!