Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Munkanélküli, krónikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Munkanélküli, krónikus beteg pasiként inkább felejtsem el, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Jó, nem fogom tudni ellenőrizni, de lányok válaszára vagyok kíváncsi. 27 vagyok, mozgásszervi beteg, tudok futni, kerékpározni, nem vagyok rokkant (még), de folyamatos kezelést igényel, mozognom kell, egészségesen kell étkeznem (piálás, hedonista élet kilőve) és a gyerekem is lehet örökölni fogja (persze ez se garancia és elvileg már jól kezelhető). Viszont én úgy tudom mindenki megtalálja egyszer a párját, nem igaz?

2020. szept. 29. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nők pedig imádnak inni, bulizni, szórakozni. Halott ügy.
2020. szept. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sokszor ki fogod irni meg, hogy a Bechterew-korod miatt nem lesz nod, akkor is ha az elozo kerdeseidnel is megvalaszoltak, hogy nem, nem emiatt nincsen.


Unalmas.

2020. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-es választ adom.


Kérdező, 27 éves vagy, agyilag viszont zokni. Eleve a nőkhöz való hozzáállásod se olyan, amitől elvárhatsz egy párkapcsolatot.

2020. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13: Persze ez már az utólagos belemagyarázás. Így könnyebb a jelenséget elbagatellizálni.
2020. szept. 30. 00:45
 15/15 anonim ***** válasza:

A jelenseg csak a te fejedben letezik.

Tudom, mert en vagyok az, aki elozoleg meg komolyanvstte a kerdesedrt es szinten gyogyithatatlan betegkent (crohn) valaszoltam.


Aztan kiderult, hogy a valos problema az, hogy emberileg egy nulla vagy (meg agyilag is, de ezt meg el lehetne nezni). Es ennek a jelentoseget nem bagatellizalja el senki, ilyen aljas emberhez senki nem akar lealacsonyodni.

2020. szept. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!