Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mennyire könnyen találtátok meg azt a valakit akivel gyereked lett/lesz?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, már nagyon szeretném megtalálni az "igazit". De mintha nem lennének egyedülálló lányok.

Normálisan nézek ki, normálisan élek, nincsen semmilyen szenvedélyem, de nem találok egy hasonló gondolkozású nőt.

Kicsit az érzem kezdek kifutni az időből, mert már minden lányt elkapkodtak.


2020. szept. 29. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát azért 27 évesen nem vagy elkésve, főleg úgy, hogy férfi vagy. A jelenlegi párommal, aki remélem, hogy a férjem és a gyereke(i)m apja lesz, 29 évesen ismerkedtem meg. Ő akkor 36 volt.
2020. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Tapasztalatból mondom hogy 27 éves férfiaknál a nőknek már számít mit értél el az életben, és ezt hogy adod el.

Mit tudsz ilyen téren felmutatni? Milyen érdemeid vannak?

2020. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem kapkodtak el minden lányt. Nagyon sok szingli szeretné megtalálni a párját, majd gyereket szülni annak a férfinek, aki szereti őt és akiben megbízhat.
2020. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
5 évvel az első párkapcsolatom után találtunk egymásra életem szerelmével, 24 éves voltam akkor. Másfél év múlva össze is házasodtunk.:) Gyereket viszont határozottan nem szeretnénk. Soha. 34/N
2020. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
A nőknek rendszerint izgalmas hapsi kell, tisztelet a kivételnek. Ha átlagos emberke vagy, átlagos külsővel, akkor jobb esetben rád fanyalodik valaki, főleg ha már ketyeg a biológiai órája, vagy komoly kudarcok érték. A többség viszont válogat, mert rendszerint egy átlagos nő is abban a tévhitben él, hogy neki alanyi jogon jár Mr. Perfect, és ha a srácban csak a legapróbb hibát is felfedezi (vagy felfedezni véli), akkor lepattintja. A hozzád hasonló embereket rendszerint unalmasnak tartják, ez az igazság.
2020. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
Ébresztő, férfitöbblet van. Szerintem neked már túl késő.
2020. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Nincs gyerekem, mert nem akarok, de ha ez számít, házasok vagyunk és felhúztunk együtt egy közös életet, vállalkozással, otthonnal együtt. Jó csapat vagyunk és bár gyerekről hallani sem akarok (nem csak tőle, senkitől), rá merném bízni az életem.


Nehéz volt őt megtalálni, sok kísérletezés, sok kudarc és nagyon-nagyon sok válogatás és könyörtelen szelektálás. Én az a hídégetős fajta vagyok, ha nem korrektek velem, ha túl sok stresszel jár egy kapcsolat valakivel vagy túl körülményes valaki, azonnal kivágom az életemből az illetőt, mert alapvetően nem félek az egyedülléttől, magányos meg sosem leszek és sosem voltam. Nem volt ez másképp a párkereséssel sem. Nem elégedtem meg, nem húztam túl sokáig az időt. Aztán a gyk-s vénlányjóslatokkal ellentétben simán találtam társat(!) még huszonévesen, akivel azóta sem kell küzdenem.

2020. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Ez engem is érdekelne, hogy amúgy anyagilag ilyen idősen már hol tartasz? Van már saját lakásod? Hitelmentes? Van stabil állások legalább nettó 400+ ezerrel? Van elég szabadidőd mellette?

Mert ha ezek nincsenek meg, lehetetlen olyan lányt találni aki egyáltalán férfiként tekint rád, főleg hogy rengeteg a hozzád hasonló férfi és bőségesen van kik közül válogatniuk a családot tervező, szülni akaró nőknek.

2020. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
27 évesen, férfiként nem vagy lecsuszva semmiről. Én 22evesen randiztam először, nőként. Egy évvel később lett csak párkapcsolatom. Utána lett meg egy rövid kapcsolat, majd megismerkedtem a férjemmel, akkor 26,5 voltam, a férjem 34.
2020. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
És még a nők az anyagiasak :D
2020. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!