Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy érzékenyebb férfi lélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzékenyebb férfi lélek hány év folyamatos női elutasítás után adja fel végleg a társkeresést?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg érzékenyebb az el se kezdi igazán. Magamról tudom és én biztosan érzékenyebb vagyok - sőt nagyon is, sajnos - így a kudarckerülés lép az első helyre.
2020. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Egy nyomi jó barátomnak, volt gimis osztálytársamnak, aki még most 27 évesen is szűz, abból állt a csajozás, hogy 18-25 éves korában ráírt kb. 10 csaj ismerősére facebookon. Olyan csajok voltak ezek, akiket látásból ismert, vagy társaságból messziről, de vagy nem beszélt velük soha, vagy csak pár mondatot előtte.


Azóta aztán arról beszél, hogy ő már sosem kell a nőknek, stb. Tenni természetesen semmit nem tesz érte hogy vonzóbb legyen a nők szemében. Az élete minden más területe is romokban van, de véletlenül sem gondolna azok helyrehozására először.

2020. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van akinek 5 elutasítás is sok, más meg 500 után sem adja fel. Nos, az utóbbiak azok akik előbb-utóbb célba érnek nem azok akik feladják.
2020. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem azért, de annyira tudják sajnálni magukat ezek az érzékeny férfilelkek, mert a harmadik vagy a tizenharmadik nő mond nekik nemet. Közben meg olyan komolytalan ez az egész, ne haragudjatok, mint valami lottóhúzás, megpróbálom őt megtenni, ha nem jön be, nézem a következőt, aki majd életem értelme és gyerekeim anyja lesz..:DDD


Szerintem az igazi érzékenység az, amikor egy társaságban megismerek és megszeretek valakit és ha vele nem jön össze, nem kell senki más. Ha van B meg C meg D terv...akkor nem is olyan nagyok azok az érzések, az meg, hogy valaki azért sérül, mert az önbecsülése romokban lesz a sok visszautasítástól és nem azért, mert nem kell annak, akit szeret, hát azt nagyon tudom sajnálni, de megérdemli.

2020. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.


Na, ezért mondtam, hogy aki igazán érzékeny az el sem kezdi, mert ilyesmi szituációra vár(na) - bár ezt már te mondtad, nem én, én kihagytam ezt a gondolati elemet.


Csak ehhez olyan brutális szerencse és olyan perfekt jellem kell ami hát... nem gyakori.

2020. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Több év folyamatos elutasitás után magába kéne néznie és ott rendbe tenni a dolgokat, nem pedig feladni, vagy eszeveszedten myomulni tovább.
2020. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Rossz helyen próbálkoznak az a baj! Általában a kűlsőség alapján mennek rá a nőkre, lányokra.. Cicababákkal nem lesz szerencséje.. A normális csajokat keveslik..
2020. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

7.


Ez a gondolat ugyanolyan általánosító, mint a "nők csak a jóképű és gazdag férfiakra buknak" okoskodás.

2020. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!