Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hány korábbi partnert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hány korábbi partnert tartotok még elfogadhatónak?

Figyelt kérdés

Nekem 16 volt. Nem érzem soknak, nem is tartom magam könnyűvérűnek, de az alapján, amit itt olvasok, nem tudom mit higgyek.

22l



2018. máj. 25. 15:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
41%
Egyet. Mennyi volt? Nem tudom.
2018. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
71%
16? :O Azt hogy csináltad, hogy ennyien átmentek rajtad?
2018. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
59%
Nem igazan foglalkoztat a kérdés olyan személynél akit megismerek és mindent rendben találok nála. Mindenkinek magánügye, meg ha sok volt azt a nők úgysem nagyon mondják el, vagyis nem vakerálok ezen. A 16 partner 22 évesen nem kevés szerintem, de ha amúgy bejönne az illető nő es úgy látnám, hogy már kiélte ezt a dolgot és tovább már csak kétszemélyes kapcsolatra vágyik akkor adnák egy esélyt a dolognak.
2018. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 npdc ***** válasza:
32%

Így hogy nem ismerlek, egyáltalán nem tűnik soknak.

Úgy, hogy ismerlek és szeretnék tőled valamit, vagy már összejöttünk és bejelented: Pont 15-16-al több mint kellett volna. :)


Valahogy így működik a legtöbb férfi. Mindig elszeretnénk hinni, hogy az adott nőben csak mi voltunk egyedül és hogy most tőlünk olyat kap, amit mástól még soha :D


Szerintem az a legokosabb, hogy előtte megkérdezed egy férfi véleményét erről az egészről és ha azt látod rajt, hogy őszintén úgy gondolja, hogy szerinte nem probléma, ha egy nő több mint tucat férfival volt, akkor nyugodtan mondd el neki. Máskülönben ne nagyon hangoztasd, legalábbis az elején nem, mert kicsit lelombozó ;)

2018. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tökmind1 lenne, ha a csaj normális lenne, illetve nem lenne amiatt nemibeteg. Mellesleg senki nem úgy kezd ismerkedni, hogy szia, engem már 5en meghúztak, téged? Én soha nem tartottam magam eléggé érettnek egy párkapcsolathoz, ezért még egy partnerem se volt, nem is hiányzik egyenlőre, majd fél-1 múlva talán elérek oda az életben, hogy lesz rá időm. 19
2018. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
A te korodban szerintem 3-4 még oké.
2018. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
75%
16 szexpartner? Az 22 évesen nagyon sok. De egy párkapcsolatban nem számít, vagyis nem ez számít. Nyilván rosszul esik majd a kiszemeltnek, ha megtudja, de mire eljuttok odáig, hogy ezt megbeszélitek, már úgysem tántorítja ez el.
2018. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagyok férfi, de szerintem ha valakinél komolyan ezen múlik, hogy visszautasít-e, az régen rossz. Lepődjön meg, tartsa soknak, oké, de elsősorban az alapján ítéljen már meg, hogy hogyan viselkedsz vele.
2018. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
62%
Soknak tartom, de ha oké a csaj és mutat papírt, hogy tiszta, akkor simán leszek a 17. És remélhetőleg utolsó :D
2018. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
33%
2-3
2018. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!