Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beperelhetem a szüleimet azért mert miattuk nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Még mielőtt kipotyantottak volna BP-ről leköltöztek egy isten háta mögötti faluba, aztán azóta is itt aszalódunk. Mindig is csórók voltak legalja csicska munkákkal, pénzt akkor láttam először amikor elkezdtem robotolni egy gyárban. Azóta is ingázó betanított gyári munkás vagyok, mert soha nem tudtak (akartak) anyagilag támogatni. Mások kapnak kocsikat, házat, meg mindent én meg ló@szt se. Ráadásul a génjeikkel is megfertőztek. Én is olyan lettem mint ők. Motiválatlan, emberundoros, 0 szociális hálóval. Eddig úgy álltam bosszút, hogy nem dolgozok már 5 hónapja, amit ráfogtam a koronavírusra. De még jobban revansot akarok venni rajtuk, amiért ellehetetlenítettek egy életre, és nem hatolhatok be formás kis lyukakba, csak ha fizetek érte.

2020. okt. 2. 10:56
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
86%
Van az a mondás, hogy 30 után már mindenki saját maga felelős a külsejéért és az életéért.
2020. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pereld be őket, kíváncsi leszek.

Cserébe érdemtelenségre hivatkozva ki is zárnak az örökségből.

2020. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszed, hogy akik jól keresnek azok mind kaptak a szülőktől anyagi támogatást? Hát nem! Tenni is kell a dolgokért. Azzal meg, hogy nem dolgozól 5 hónapja, csak magaddal b..ol ki.
2020. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

#9

Rosszul gondolod. Nincs se földünk, se tanyánk. Régen volt, de ez a két néma szerencsétlen (szüleim) azt is elcseszte valahogy. Meg aztán én úgyse látnék azok hasznából semmit.

2020. okt. 2. 11:27
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az ugye megvan, hogy az első 2 okj képzés ingyenes ám? :D


Amúgy meg a tanyából az látja a hasznot, aki akarja, ez te is lehetnél... Akkor felteszek egy egyszerűbb kérdést, mivel biztos, hogy kertes házban éltek, lévén a falun nincs panel, mekkora a kert?

Egyébként meg szerintem tele a környék használaton kívüli földdel, aminek a művelésére nyugodtan kérhetsz engedélyt a tulajoktól. Ingyen is átadják neked művelésre, csak hogy ne nekik kelljen foglalkozni vele.

2020. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

#12

Örökség? HA-HA-HA. Ez a lepusztult, romos Kádár-kocka lesz az egyetlen örökség, amiben lakunk, de a legnagyobb bátyám miatt azt sem tudom majd eladni, mivel 20 éve beragadt a monitor elé gamerkedni. Egy atombombával sem lehetne kirobbantani a gép elől, onnan rakják majd a koporsóba.

2020. okt. 2. 11:31
 17/50 anonim ***** válasza:
38%
11, van, csak ostobaság. Helytállóbb, hogy szrból nem lehet várat építeni. Pl. ha a papíron is ért. fogy. anyai nagyanyámat, meg a 8 általánost csak kegyelem 2-eskékkel elvégzett szerencsétlen anyámat nézem, akkor komolyan azt várjuk, hogy én többre vigyem? Röhej. (Nem, a másik ág sem javította a génállományt, sőt...)
2020. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
76%

#16

Tényleg, mostanában 20 éve hogy elérhető lett a lakosság számára az internet, sokakat beszippantott már akkoriban is a virtuális világ, jól el lehetett benne bújni a valóság elől.

2020. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
89%

"10/17 A kérdező kommentje:


#8 Sereg, rendőrség, FBŐ,...mi a gond velük?


Jézusom, lovas huszár ne legyek? Ráadásul szarul is fizetnek. Jogsi után meg autó is kéne, ahhoz meg pénz. Pláne faluról autókázni valami civilizált helyre."


Jogsihoz nem kell kocsi, pláne teherhez. A cég adja a melóhoz.


A fegyveres testületeknél meg van lakhatás.



De tudod mit!


Termelj füvet! Fóliasátor, oszt' kész. Helyben van, jól fizet, vevő érte jön, vagy postázod,...

2020. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
94%

Az is a saját döntése mindenkinek, hogy a gép előtt rohad meg. Senki se kényszeríti.

Ilyen felfogással cseppet se kell csodálkozni, hogy nem vitted semmire, és nem kellesz senkinek. Ez pedig egyedül rajtad múlik, senki máson.

2020. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!