Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beperelhetem a szüleimet azért mert miattuk nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Még mielőtt kipotyantottak volna BP-ről leköltöztek egy isten háta mögötti faluba, aztán azóta is itt aszalódunk. Mindig is csórók voltak legalja csicska munkákkal, pénzt akkor láttam először amikor elkezdtem robotolni egy gyárban. Azóta is ingázó betanított gyári munkás vagyok, mert soha nem tudtak (akartak) anyagilag támogatni. Mások kapnak kocsikat, házat, meg mindent én meg ló@szt se. Ráadásul a génjeikkel is megfertőztek. Én is olyan lettem mint ők. Motiválatlan, emberundoros, 0 szociális hálóval. Eddig úgy álltam bosszút, hogy nem dolgozok már 5 hónapja, amit ráfogtam a koronavírusra. De még jobban revansot akarok venni rajtuk, amiért ellehetetlenítettek egy életre, és nem hatolhatok be formás kis lyukakba, csak ha fizetek érte.

2020. okt. 2. 10:56
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Pedig ez a véres igazság. A sok nagyvárosi eltartott meg könnyen magyaráz, hogy tanulj meg kezdj magaddal valamit, elsiklottak az felett hogy a génállományom is megfertőzték a szemétláda szüleim. Mert az olyan könnyű egy emberiszonyos, csóró valakinek, aki mindig elvolt zárva a szocializált külvilágtól.
2020. okt. 2. 13:08
 32/50 anonim ***** válasza:
83%

Tessék, itt egy másik kérdező, szívesen megnézném a vitátokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

(az lenne igazán vicces, ha kiderülne hogy mindkét kamukérdést ugyanaz írta ki.. :D )

2020. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
91%

Gusztustalan egy ember vagy, mit ne mondjak. Senkid sincs, csak a családod és azt is támadod.

Nekem se fizettek semmit sem a szüleim, de kitanultam egy jó szakmát és azóta van egy saját kocsim és lakásom, pedig egy olyan gyógyíthatatlan betegségben szenvedem, ami nagyon sok mindenben megnehezítette az életemet.

Szóval nyavalygás helyett állj talpra és tegyél valamit, azért kikerülj ebből a sorsból.

2020. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
86%
Segítsen rajtad a radai rosseb
2020. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
55%
En segitek rajtad battya
2020. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
83%
Maradj abban a lyukban ahol most vagy, megkeseredni pont jó, legalább másoknak nem csinálsz kárt
2020. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
87%
Számlaszámom😂😂😂
2020. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem kötöd fel magad?
2020. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
77%
Te komolyan ennyire szerencsétlen vagy? Én 23 évesen csajként elköltöztem egy idegen városba szerencsétpróbálni és bejött. Menj külföldre vagy akárhova, csomó országon belüli állás van szállásal, de kezdj már magaddal valamit. Az megoldás, hogy nem dolgozol és szidod a szüleidet a saját nyomorúságodért?
2020. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
76%

Menj el wolt futárnak budapesten. Bérelsz egy szobát 30-50 ezerért, fizeted a fix 50 ezres adódat havonta, és napi 8 órával kereshetsz 300-500 ezret, csak egy bicikli kell hozzá. Pár évig nyomod, összespórolsz egy pár milliós kis lakásra és jó vagy.

Amúgy olvasd el birtalan balázs - sorskönyv nélkül című könyvét, utána kezdj el járni pszichoterápiára. Meg lesz váltva az életed, testvér.

2020. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!