Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beperelhetem a szüleimet azért mert miattuk nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Még mielőtt kipotyantottak volna BP-ről leköltöztek egy isten háta mögötti faluba, aztán azóta is itt aszalódunk. Mindig is csórók voltak legalja csicska munkákkal, pénzt akkor láttam először amikor elkezdtem robotolni egy gyárban. Azóta is ingázó betanított gyári munkás vagyok, mert soha nem tudtak (akartak) anyagilag támogatni. Mások kapnak kocsikat, házat, meg mindent én meg ló@szt se. Ráadásul a génjeikkel is megfertőztek. Én is olyan lettem mint ők. Motiválatlan, emberundoros, 0 szociális hálóval. Eddig úgy álltam bosszút, hogy nem dolgozok már 5 hónapja, amit ráfogtam a koronavírusra. De még jobban revansot akarok venni rajtuk, amiért ellehetetlenítettek egy életre, és nem hatolhatok be formás kis lyukakba, csak ha fizetek érte.

2020. okt. 2. 10:56
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
89%

#17

A ki mire viszi az életben nem az osztályzatok milyenségétől függ, ezt te is jól tudod.

A felsőoktatás levelező tagozata például tele van ilyen rosszul sikerült pályakezdésű "túlkorosokkal", ők nem adták fel.

Sosem késő változtatni, de elhiszem, hogy otthon üldögélve szidni a szülőket egyszerűbb.

2020. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
46%
21, nem bizony, hanem a képességektől. Na, azokat a "jókat" örökítette tovább az összes csodalény nekem is. Láb nélkül meg kicsit nehéz futni... 😏
2020. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
86%

Ugye tudod kedves kérdező, hogy mindenki maga felelős a saját boldogságáért és életéért. Van egy kiinduló pont, és abból kell fejlődni/haladni. Van internet elérhetőséged, ha már ide is tudtál írni.

Tanúlj ki egy szakmát online, mondjuk számítógép programozás 1000+1 oktató anyag van online. Nem megy? Tanulj angolul. Utána jöhet az Udemy oktató anyagok. A gyárban megkeresett péntből rengeteg tananyag elérhető 10-14USD összegekért. Dohányzás drágább.


Nem idegeskedni kell, ezt-azt feljelenteni mert neked szar. Hanem NEKED kell ÖNMAGADBAN megtalálni a MEGOLDÁST, hogy NEKED jobb legyen és TEENI azért. Lehet mutogatni másra, bosszút álni, de attól mi lesz a jobb? Lesz egy pillanatnyi élvezet benne, de utána??? Mit fogsz csinálni utána?

2020. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
22-es, az írásképed nagyon nem azt mutatja, hogy te egy buta ember lennél, akinek nagyon rosszak a képességei.
2020. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
18%

Nyírd ki a családod és asd el. Most azt elköltöztek.


Tied lesz a kocka ház és talán nem leszel továbbra is ilyen frusztrált szerencsétlen.

2020. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
77%

Ásd el magad, a legegyszerűbb megoldás. Ha már változtatni nem akarsz. Azt hiszed csak neked nyomorult az életed? Bakki én tanyán nőttem fel, ehhez képest keményen dolgozom, s már egyedül lakom egy albérletben egy városban. Ha ilyen felfogásom lenne mint neked, már 100 x főbe lőttem volna magam.

Tudod mit? Maradj ott munka nélkül, s szenvedj még sokat.

2020. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
82%

Elvinném az ilyen síró embereket Afrikába, Ázsiába egy körútra. De nem luxusszállodákba.


Csak hogy rájöjjenek hogy még itteni csóró, alja emberként is a világ 7 milliárd emberéből simán benne vannak a 2 milliárd leggazdagabban. És hogy van a világon legalább 5 milliárd ember, aki szívesen bármikor cserélne velük.

2020. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
89%
Fél percet elvettél az életemből ezzel a kérdéssel. Szerintem beperellek kártérítésért. Remélem, a többiek is.
2020. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
98%
Ez még viccnek is rossz, legközelebb mással trollkodj. Ezt még úgy is szomorú volt olvasni, hogy nyilvánvaló kamu. :(
2020. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem a szüleid miatt nincs barátnőd. Szerinted melyik nő szeretne összejönni ilyen tesze-tosza alpári csicska nyomival, aki mindenért a szüleit hibáztatja? Már rég tehettél volna magadért, ahelyett, hogy ilyen kicsinyes módon "bosszút állsz" és felmondasz a munkahelyeden.
2020. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!