Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beperelhetem a szüleimet azért mert miattuk nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Még mielőtt kipotyantottak volna BP-ről leköltöztek egy isten háta mögötti faluba, aztán azóta is itt aszalódunk. Mindig is csórók voltak legalja csicska munkákkal, pénzt akkor láttam először amikor elkezdtem robotolni egy gyárban. Azóta is ingázó betanított gyári munkás vagyok, mert soha nem tudtak (akartak) anyagilag támogatni. Mások kapnak kocsikat, házat, meg mindent én meg ló@szt se. Ráadásul a génjeikkel is megfertőztek. Én is olyan lettem mint ők. Motiválatlan, emberundoros, 0 szociális hálóval. Eddig úgy álltam bosszút, hogy nem dolgozok már 5 hónapja, amit ráfogtam a koronavírusra. De még jobban revansot akarok venni rajtuk, amiért ellehetetlenítettek egy életre, és nem hatolhatok be formás kis lyukakba, csak ha fizetek érte.

2020. okt. 2. 10:56
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
87%
#40 honnan hova?
2020. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
85%

Huu itt a baj nem kicsi. En ott hagytam abba az olvasast, hogy “ugy alltam bosszut, hogy nem dolgoztam”, egyebkent az alapsztori hasonlo az enyemhez kepest.. en viszont kemenyen dolgoztam sulik mellett is, tobb sulit elvegeztem kozbe, jogsit csinaltam, gyujtottem penzt es most kulfoldon elek.. nem keseregtem soha azon, hogy masnak ezek a dolgok megadattak, mert olyan helyre szulettek es nekem miert nem. (Ja, engem a szuleim is elhagytak, meg sulit csinaltam akkor javaba, ugy dolgoztam mellette, hogy valamibol fenntartsam magam.)

Nem versenyezni akarok, hogy melyikunknek nehezebb a sorsa, csak azert irtam le ezeket, hogy lasd, kemeny munkaval es megfelelo hozzaallassal barmit el lehet erni. A celomtol egyebkent meg en is messze vagyok, de szepen lassan haladok. :)

Igenis mutasd meg, hogy te igy is boldogulsz es tegyel erte, hogy elorebb juss. Nem a szuleiden allsz bosszut azzal, hogy nem dolgozol, csak az idodet pocsekolod feleslegesen.. es az ido bizony nagy kincs, nem hozza vissza mar senki, amit az onsajnalattal toltesz.

A hozzaallas a minden, probald meg kicsit motivalni magad.

Soha nem keso valtoztatni, hajra! :)

Kemeny lesz, de hosszabb tavon nagyon megeri. :)


28N

2020. okt. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
73%
Hú de jót röhögtem ezen , ilyen nincs :DDD
2020. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
87%
Én is most már a negyedik házamat kapom, azt se tudom mit csináljak ennyi lakással :( Jól tetted, hogy nem dolgozol! Jól kicsesztél velük!
2020. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól értelmezem a szülők eltartanak 2 munkakerülő felnőttet, akik ócsárolják őket. Én a helyükben kibaxnálak mindkettőtöket. Tudja valaki van erre jogi lehetőség? Egy szülőnek meddig kötelessége moslékolnia, szállásolnia, ruháznia, internetet fizetni, fűteni a kölkeinek?
2020. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
82%
:'DD jót röhögtem ezen a kérdésen köszi Ennyivel is feldobtad a napomat!
2020. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
88%
Depressziós vagy.A szüleidnek köszönheted, hogy élsz azert ezen gondolkozz, megha nem is kerted az életet. Valamiert megszulettel, celja van az életednek, szóval szedd ossze magad. Persze ez nehez lesz, de ahhoz hogy jobba tedd az életed neked kell tenned, önsajnálat helyett. Olvass motivacios konyveket, vagy néz videokat. Sportolj: futni, setalni, felulest, fekvotamaszt csinakni, meg a kis faluban is lehet. Kozben gondolkozz rajta merre tovább. Tanulni, nyelvet, szakmát? Vagy gyűjtögess, hogy ki tudj venni egy albit Bpen, itt azert több munka van, ha akarsz gondolzni es tudsz is meg talan meg is tudsz élni. Masik gondod a csajok, bar határozottan nehéz a parkereses manapság,foleg ha nem jársz el otthonrol,neha elmehetnel kirandulni pl., de a net adott, miert nem csevegsz holgyekkel? Az eletkedved is visszajonne...
2020. okt. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
84%

Beperelheted a szüleidet, a jogi lehetőség megvan. Nyerni nem fogsz. Örülhetsz, ha nem perelnek vissza szülőtartásért.

Még rosszabb hír: Senki nem fog változtatni a sorsodon, csak te. A lakhely, a szülők és a rossz gének nem okok, hanem kifogások, ürügyek.

Hajlamos vagy inkább meglátni a rosszat, mint a jót.

Fedél van a fejed fölött, eltartanak. Kaptál jó géneket is, például fogalmazni, helyesírni tudsz. Irodai munkára alkalmas vagy. Nem tetszik? Nem baj, kezdetnek jó lesz. Kezed van? Végezz fizikai munkát.

De miért is nekem, másnak kellene ezen agyalni? Te ismered magadat, nem mások. Fogj egy darab papírt, és írd össze, milyen képességeid vannak. Mert vannak. Lehet, nem világszínvonalúak, de a mostani, szintén nem világszínvonalú helyzeteden átlagos, sőt, átlag alatti képességekkel is lehet javítani. Közben új képességekre, tapasztalatokra teszel szert. Az eleje nehéz, aztán lassacskán egyre könnyebb lesz.

De csakis saját magad által.

2020. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
37%
Balázska, még nem álltál le a piával?
2020. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
53%

#45


Nem, legalább hármat, mert a kocka a legidősebb bátyja :(

2020. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!