Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beperelhetem a szüleimet azért mert miattuk nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Még mielőtt kipotyantottak volna BP-ről leköltöztek egy isten háta mögötti faluba, aztán azóta is itt aszalódunk. Mindig is csórók voltak legalja csicska munkákkal, pénzt akkor láttam először amikor elkezdtem robotolni egy gyárban. Azóta is ingázó betanított gyári munkás vagyok, mert soha nem tudtak (akartak) anyagilag támogatni. Mások kapnak kocsikat, házat, meg mindent én meg ló@szt se. Ráadásul a génjeikkel is megfertőztek. Én is olyan lettem mint ők. Motiválatlan, emberundoros, 0 szociális hálóval. Eddig úgy álltam bosszút, hogy nem dolgozok már 5 hónapja, amit ráfogtam a koronavírusra. De még jobban revansot akarok venni rajtuk, amiért ellehetetlenítettek egy életre, és nem hatolhatok be formás kis lyukakba, csak ha fizetek érte.

2020. okt. 2. 10:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
95%

A nincsből nehéz fizetni 😂

Na meg szánalmas is vagy. (Bár szerintem kamu kérdés)

2020. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem értem, az ilyen miért nem lövi fejbe magát, vagy legalább akasztja fel... falun azért elég sok a nagy régi magas fa, ami elbírná...
2020. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
91%
Hülyegyerek.
2020. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%
Hát te nagyon súlyos eset vagy 😆
2020. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki a saját sorsának kovácsa. Ahelyett hogy itt sajnáltatod magad és felteszed a hülye kérdéseidet inkább magadtól kérdezd meg mit tehetek hogy jobb legyen?
2020. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Pénz nélkül semmit.
2020. okt. 2. 11:17
 7/50 anonim ***** válasza:
23%
Üdv a klubban, én nőként kerültem hasonlóan szerencsés helyzetbe. Bár Bp. sosem játszott, de akkor sem értem, hogy minek kellett okvetlenül világra bszniuk itt, leprafalván élve, ráadásul az ő génjeikkel, mikor már a saját szüleiknek sem kellett volna továbbörökíteniük azokat, egyikőjüknek sem. Én meg ennek a sok szerencsecsomagnak lettem az eredménye. Csak a mai világ ezt az eredményt már nem tolerálja, míg az ő idejükben még simán jó lettem volna párkapcsolat és munka terén is.
2020. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
79%
És mi tart vissza, hogy felszerelj? Sereg, rendőrség, FBŐ,...mi a gond velük? Vagy egy B, C jogsival?
2020. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%
Falun élsz... ha lenne eszed simán lehetnél milliomos. :D Gondolom van egy tanyátok, amibe beles...tok mindannyian, ahelyett, hogy kihasználnátok a helyzetet. Mekkora földterület az, ami a tiétek? (Nem, nem kell 2000 hektár...).
2020. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

#8 Sereg, rendőrség, FBŐ,...mi a gond velük?

Jézusom, lovas huszár ne legyek? Ráadásul szarul is fizetnek. Jogsi után meg autó is kéne, ahhoz meg pénz. Pláne faluról autókázni valami civilizált helyre.

2020. okt. 2. 11:25
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!