Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy amíg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amíg egy átlagos férfi egy másik átlagos nővel is "beéri" és el tudja fogadni élete párjának, addig egy nő ha csak 10-ből 2-es, akkor is a 9-10-es férfiakat keresi?

Figyelt kérdés

Egy cikket olvastam ebben a témában, és meglepett, hogy hányszor tapasztaltam én is ezt a jelenséget. Társkeresőn különösen kiütközik: 100-ból van kb. összesen 5 match, ebből jó, ha 2 válaszol, ha ráírsz. Maguktól csak a rendkívül csúnyák/buták írnak. Élőben nincs különösebb bajom a csajozással és jóképűnek mondott férfi vagyok - magamat az átlagszépek közé lőném be, 10-es skálán mondjuk 6-os beleértve az egzisztenciát is.

Akkor mi lehet annak az oka, hogy a csúnya, sok esetben évek óta magányos nők is a vagyonos, jóképű herceget várják és csak várják, és nem jönnek rá, hogy soha nem jön el? És hogy esetleg tenni kéne érte, pl. lefogyni, tanulni valamit, akár önismeret szintjén, bármi...


(Megsértett emberek kedvéért: igen, kicsi a farkam, sosem volt nőm, p*nát csak képről láttam és csóró is vagyok. Most már jöhetnek a normális válaszok, köszi. :)) )



2020. okt. 2. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy nettó baromság. Ezzel vigasztaljátok magatokat, mert fáj a valóság, hogy sok átlagos pasi normális párkapcsolatban él, nektek pedig nem jut. És igen, lehet hogy egy bombázónál igaz amit írtok, neki jár is a jóképű pasi és válogathat is ezek között. De ha nem hazudoznátok itt, hogy ti beéritek átlag nővel akkor tudnátok, hogy azért mert átlag nőnek nem kellesz, az nem jelenti azt automatikusan, hogy ő egy tizes alfát akar. Nekem eddig minden pasim átlagos volt, de nagyon keményen válogattam az átlagos pasik között. Olyat akartam, akivel összeillek és nem adtam alább ennél.
2020. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11: magyarul pont olyan vagy, akiről írok, az utolsó mondatod kb. az üti az azt megelőző összeset :)). Van egy rossz hírem amúgy, nem kell frusztráltnak meg sikertelennek lenni ahhoz, hogy lásd magad körül a dolgokat. Több rokonom, ismerősöm boldogtalan, mert hiába volt életük során 15-20 kapcsolatuk, így 35-40 felé csak azért házasodtak meg, mert már muszáj volt. Ha egy nő egyébként olyan férfit választ, aki külsőre nagyon alatta van, az a férfi rendszerint kirívóan gazgad és sikeres. Hadd ne hozzak példákat a magyar közéletből.
2020. okt. 2. 22:05
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem ütik a szavaim egymást, mert én belső érték alapján válogatok. Gondolom, te azt sem tudod, mi az.
2020. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13: akkor ezek szerint számodra a kopaszodó, dagadt, ragyásképű, minden szempontból taszító külsejű, keveset kereső, ellenben csodás belső értékekkel bíró pasi számodra a befutó a sportos, mozgékony, jól kereső, más nők által vágyott, de belső értkeit tekintve átlagosnak mondható pasival szemben?
2020. okt. 2. 22:19
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem érem be olyannal, aki nem tetszik, és a legnagyobb félelmem, hogy velem is csak beérné valaki, nem pedig rám vágyna.
2020. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha te 6-os vagy, akkor honnèt tudod, hogy a nők csak a 9-10- el èrik be? Lehet, h valakinek tùl jò vagy, ezèrt 5-öst keres, a 10-es nők meg 8-ast. Az is lehet, hogy nem pontok alapjàn vàlasztanak.
2020. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16: te sem vagy épp a legélesebb kés a fiókban. :D
2020. okt. 3. 01:30
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

De elèg èles, hogy megvàgjalak

:D

2020. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

És ki dönti el, hogy ki hányas? Szerintem a szépség relatív. Gondolj bele! Van akinek a szőke, van akinek a barna tetszik, stb. Szóval lehet, hogy a neked átlagos neki nem az. ;)

Nagyon frusztráltnak tűnsz kérdező, de ha ennyi negatív élmény ért nem gondolod, hogy benned IS lehet hiba? Egy kis önmonitorozás és személyiségfejlesztés nem ártana szerintem. A nőknek nem jön be a keserűség, csak szólok. A jó kisugárzás egy átlagos embert is fel tud javítani és egy szépet is le tud húzni. :)

2020. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19%

Sokan jönnek ilyenkor az "átlagos férfiak kapcsolatban vannak, akik nem, azok átlag alattiak" szöveggel és ezt azzal látják alátámasztva, hogy a környezetükben nem csak a legjobb pasik vannak kapcsolatban, hanem az átlagosak is.

Ez ott vérzik el, hogy azok az átlagos férfiak átlagos nőkkel vannak együtt, akiknek az igényeik is átlagosak. Sok esetben semmivel nem jobbak a kapcsolatban levő férfiak, csak a velük kapcsolatban levő nőknek reálisak az elvárásaik. A legtöbb szingli nő NEM jönne össze azokkal az átlagos férfiakkal, akikre ilyenkor hivatkoznak. Nem csak 1-2 ilyen férfival, hanem egyikükkel sem. Valójában ezért vannak egyedül és nem azért, mert a "maradék" férfiak selejtesek lennének.

2020. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!