Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás-mizéria: itt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás-mizéria: itt mindenki csak szélsőséges túlzásokban képes gondolkodni?

Figyelt kérdés

Egyik oldalon (főleg a helyi diplomás nők között) uralkodik a nézet, hogy aki nem diplomás, az csak fogatlan, büdös segédmunkás lehet, aki életében egy könyvet nem vett a kezébe, és csak böfögve fetreng az egyszobás albérletében, ahol a nettó százharmincas fizetését alkoholra költi. Különben is a diploma az "emberileg is többé tesz", mert egy szigorlat elvégzésétől az ember jobb tulajdonságokra tesz szert.


Másik oldalon (diploma nélküli férfiak) elharapózott a nézet, miszerint a diplomás nők mind büfészakon végzett, mísz pitsák, akik a McDonald'sban vagy valami aktatologató kamu-melóhelyen dolgoznak, nem is kulturáltak, csak Szürke ötven árnyalatát meg Best magazint olvasnak, a Pintér Tibor féle lovasszínházba járnak, és csak megjátsszák a művelt nőt. Különben is egy jó szakma sokkal többet ér bármilyen diplománál, mert a diplomások mind életképtelenek, egy villanykörtét sem tudnak kicserélni egyedül.


Ahhoz képest én azt látom, hogy ha két ember vonzódik egymáshoz, és vannak közös pontjaik, akkor rohadtul nem számít, ki diplomás, ki nem, ki keres többet, ki kevesebbet. Ismerek biomérnök lány-máv-alkalmazott fiú párt, akik évek óta együtt vannak, és közös pontként mindketten szeretik az irodalmat. Vagy tanító csajt rendszergazda pasi oldalán. De én is elcsavartam már diplomás lány fejét, és bármilyen furcsa, nem így zajlott köztünk az ismerkedés:

- Ahaaaaaa, tetszel, de van diplomád?

- Nincs.

- Júj, akk biztos analfabéta vagy!


Miért nem lehet reálisan látni a helyzetet, miért csak a szélsőségek jönnek elő az itteni kommentekben?



2020. okt. 3. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Itt igen, ez a Gyakori.
2020. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon:

-Vannak a gonosz gazdag férfiak, akik csak kihasználják a nőket és vannak a szegény, jószívű, becsületes, ártatlan férfiak, akiket a nők használnak ki.

-A r1bancok sminkelnek, kiöltöznek, a "rendes" lányok csak fiúsan öltözhetnek és semmi kiegészítőjük nem lehet, mert az felszínes.

-A jóképű férfiak mind bunkók, buták, rosszindulatúak, a kevésbe jóképűek csak rendesek lehetnek.

-"Feleségnek való" lány az, akinek nincs saját akarata, mindenben a barátjának engedelmeskedik, aki az első és utolsó az életében. Az a nő, akinek céljai vannak, saját gondolatai, nem függ férfitól, az nagyképű p1csa.

A gyakori a szélsőségek oldala, nem sok köze van a valósághoz az itteni agymenéseknek.

2020. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorin mindenki világgá kürtölheti a fájdalmát vagy frusztrációját. 95%-ban buta kérdések, majd vagy sablon, vagy filléres közhelyek puffogtatása megy. Ha nekem problémám van ami magán jellegű, azt megoldom én.


Szóval igazából csak egy szemetesláda a felnőtt párkapcsolatok kategória.

2020. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
1000-ből szerinted hány EGÉSZSÉGES, HETERO, FELNŐTT, FÉRFIT izgat, hogy a nő diplomás-e...vagy egyáltalán tud-e írni-olvasni, ha így néz ki, és "odaadó": [link]
2020. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és a nő azé, aki meg tudja fizetni!
2020. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Pl. engem érdekel, és eddig is érdekelt. A linkelt fotó meg erősen szubjektív.
2020. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az az egészséges, ha mindent megdugna, ami ránézésre tetszik neki.
2020. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Ezen az oldalon ha valaki uram bocsá normálisan néz ki, már csak hulladék lehet belsőre. És aki bármit elért az életben, az is csak egy tisztességtelen féreg lehet. :)


Van igy egy halom defektes ember, aki így vagy úgy szart magára magasról és a saját igénytelenségét azzal indokolja, hogy biztos másnak sem volt több energiája ahhoz, hogy normális ember legyen. Pedig ez egyáltalán nincs így... Csak nyilván azoknak az embereknek a többsége elfoglalt és ha gyakorizik is, nem itt él egész héten, mert dolgozik, van élete stb. Nyilvánvalóan akik itt hangosak rendszeresen, azok azok, akiknek az életben nincs jobb dolga, mert szart bele

2020. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Velem is megetették, hogy nem számít a végzettség, képzettség és a hozott családi háttér.

Ennek megfelelően választottam, noha megszólalt egy pillanatra a vészcsengő, de elhessegettem, na ne már, hiszen csak a szerelem számít.

Óriási árat fizettem érte.

2020. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki a saját igényei és igenyessége alapján választ. Én sosem szabadkoztam a miatt férfi létemre, hogy mint külsőre, mint belsőre nem adtam alább az általam vágyott szint alá. Veszítettem vele? Nyertem! Egyébként semmi bajom a külvilággal, mindenki úgy éli az életét ahogyan akarja.
2020. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!