Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit kell várni a sexel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell várni a sexel, hogy mi nők, ne tűnjünk könnyen kaphatónak?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval tetszik, szimpatikus, de hanyadik találkozoig ne feküdjek le vele, hogy ne az jöljön le neki, hogy bárkivel meg tenném ugyan ezt?

#ujrakezdés, társkeresés, sex
2020. okt. 3. 14:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10.-re.


10-ből 9 pasi úgyis lelép, amint megdug...na jó, ha 2X - 3X megdug.

Az a maradék 1 meg nem ez alapján ítél.


Példa: Ha veszek egy tortát, azt amint hazaérek felvágom, és beleeszek. Nem várok, és nézegetem a hűtőben hetekig. Ha kell, és ízlik megeszem az egészet, és veszek még.

2020. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Jaaaa, te "odaadod magad"!

Ja, hát az úgy mindjárt más. Én szexelni szoktam egy jót, nem passzív módon várom hogy elértéktelenítsenek.

Ha a pasik mindig lelépnek miután szexeltek veled, az nem azért van, mert szextől kevésbé értékes egy nő. (Azaz a szex valami, amit a férfi elvesz a nőtől.) Az azért van, mert

1. Eleve csak egy strigulának kellettél, a századik randi után is lelépett volna.

2. Béna vagy az ágyban.

2020. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A mai világban már nem igazán vannak értékek. Azaz dugj annyi pasival amennyivel csak tudsz, az új női felfogás szerint pedig nem ők használnak ki, hanem te őket. Aki meg megkérdőjelezi az értéked, az meg középkori primitív ember. A haver fiúval a dugás amolyan smafu, szóra sem érdemes. A tizen és huszonévesek élete másból sem áll csak folyamatos dugásból, majd 20-40 felett meg jön a sírás, hogy sz*r az élet. Én azt javaslom, hogy akkor is a lényeg a kötetlen mindenki mindenkivel, ha lehet akkor azonnal...
2020. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ugy gondolom, hogy a mai vilagban lassan mar normalisnak tekintheto ha az elso nap lefekszel a pasival ami szerintem gaz.. En mindig sokat vartam volt h masfel 2 honapot is pedig tobbszor talalkoztunk a heten de nem bantam meg. Hamar sosem adtam magam es meg is meg várták
2020. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én az esküvőmig vártam.
2020. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő! Vigyázzatok, mert még boszorkány üldözésben lesz részetek. Csak halkan kérdezem meg...ugy házasság pártiak vagytok, és akartok gyereket? Pssssz, ki ne mondjátok!!!
2020. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
Utolso nekem van gyerekem kepzeld.. :D es nem vagyok annak a hive h 2.vagy 3. Randin tegyem a labaimat! Annal kicsit tobbre tartom magam, hogy pikk pakk megdughasson az illeto;)
2020. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17.-nek.


És abban mi a jó, hogy 2-3 hónap után dugnak meg, és akkor dobnak?

2020. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell zsákbamacskát árulni, ezért akár az első randin is mehet a szex. Ugyan már, ki nézi ennek fényében azt hogy értékes vagy értéktelen egy nő? A szex már túl van misztifikálva, holott csak egy szimpla emberi tevékenység.
2020. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mindig megmosolyogtató, amikor a nők el akarják játszani az értékes nőt és azt gondolják, hogy majd attól többet érnek, ha megváratják a férfit. Persze, majd értékelni fogom, hogy miután egy tucat egyéjszakázáson vagy túl, hogy engem most meg akarsz dolgoztatni a szexért, a látszat kedvéért.


Engem különben nem érdekelnek a nők szabályai. Ha legkésőbb a 3. találkozót követően nincs szex, az illető engem többet nem lát. Ha valami hülye elv alapján túráztatni akarja a férfiakat, akkor hajrá, mindenki azt csinál, amit akar, de ehhez keressen magának valami más balekot.

2020. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!