Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit kell várni a sexel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell várni a sexel, hogy mi nők, ne tűnjünk könnyen kaphatónak?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval tetszik, szimpatikus, de hanyadik találkozoig ne feküdjek le vele, hogy ne az jöljön le neki, hogy bárkivel meg tenném ugyan ezt?

#ujrakezdés, társkeresés, sex
2020. okt. 3. 14:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Pontosan! Ha arról van szó, akkor a nők a falat csikarják ha nincs minden nap szex, állandóan azzal jönnek hogy a csillagos egekben van a libidójuk, majd a másik oldalon meg előadják hogy őket bizony nem is érdekli, a férfi fussa le a köröket. Na igen, majd a végén kap egy olyan nőt, aki egy darab fa módjára fekszik, aztán sorolja hogy mit nem lehet, ő mit nem fog csinálni! Hatalmas üzlet ez a férfiaknak. No persze az is egyértelmű, hogy a nők 16 éves koruktól 100 éves korig szex istennők, 100 féle póz, bárhol, bármit bevállalnak. Hát nem? Itt a gyk-n is csak erről van szó, meg arról, hogy kizárólag mindig a férfiak a hibásak.


Nekem már volt vagy 100 nőm, de a 80%-a átlag alatti szexuális tudással, kulturával rendelkezett. Inkább nevezném SQ-nak. Tipikusan: nos akkor itt vagyok, találd ki hogy mit szeretnék, jajj azt nem, jajj azt nem csinálom, jajj én nem leszek felül, jajj a doggy az megalázó, fújj nálam az orál kizárva, jajj én csak a puha ágyba, jajj én nem vagyok aktív, jajj én nem vagyok krva... Hagyjuk már. Max a 3. találkozó ahogyan az előttem bölcsen szóló férfitársam írta! Sajnos beleszaadtam a fentebb írott dolgokba úgy, hogy hagytam magam bepalizni, és hetekig vagy hónapokig udvaroltam. Soha többé!

2020. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
18as...nalam sosem. Volt igy h 2 3 honap itan megdugtak es eldobtak.. Probaltam olyan ferfivel lenni illetve megismernj jol ahhoz hogy tudjam nem lesz ilyen.. Es be jott, egyik sem volt ilyen, tartos kapcsolatok voltak
2020. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ti ferfiak nyilvan nem mindenkinel van igy es utolso elotti : nem eljatszom hogy igenis ertekes vagyok de nalam elso randin kizart hogy szexeljunk.. Bar ez a vilag mar tenyleg olyan hogy mehet az elson is.. En gondolom maskepp mert igenis legyen mar a noben egy kis rejtely ne mindjart tegye szet zsakba macska ide vagy oda! Es tobb okbol is lehet mondjuk masfel honap utan lefekudni, lehet nem tallakozol nme randizol napi szinten az illetovel hanem akkor tud csak sorkerulni ra! :) de maskepp latjuk
2020. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!