Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elittársra érdemes regisztráln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elittársra érdemes regisztrálni? Mekkora díja van? Milyen a "felhozatal"? 24F

Figyelt kérdés

Tényleg elit, mint amilyennek hirdeti magát?


(Badoon pl. nagyon gyenge, primitív a felhizatal)

És bár ezt a szót használom, komoly kapcsolatot keresek.


De tényleg képzettebb nőkkel szeretnék ismerkedni, dolgozzon akár multi cégnél, vagy legyen eü. dolgozó, pedagógus, stb.


Inkább visszafogott, konzervatív, nem tetovált, piercinges, stb.


Én is inkább karrierista vagyok, jobb beosztásban, elvileg ők erre mennek. Illetve hasonlóval ismerkednék.


2020. okt. 3. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Ne szívasd már magad a társkeresőkön lévő nőkkel! Most be akarsz állni 1000-idnek, maguktól teljesen elszállt nőknél pitizni, hogy hátha akad olyan, aki emberszámba vesz? Ennél azért többre tarthatnád magad.


Arról már nem is beszélve, hogy a nőknek olyan félelmetesen könnyű dolguk van -főleg a hozzád hasonló korban-, hogy annál a nőnél, aki társkereső oldalon köt ki, már valami nagyon nincs rendben. Ezek az oldalak a legproblémásabb nők gyűjtőhelye.

2020. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan!


Szerinted egy normális, sikeres, valamennyire még normálisan is kinéző pasi, rá van szorulva idióta társkeresőkre?

2020. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan!


Szerinted egy valamire való, nem full gáz nő, rá van szorulva idióta társkeresőkre?

2020. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akár hiszitek akár nem, egy képzett, tanult ember marha sokat dolgozik. És ha a munkatársai főként azonos neműek, akkor ott ugye nem tud ismerkedni- és valljuk be, nem is szerencsés.

Ha a munkatársai, barátai már párkapcsolatban vannak, családosok, megint nem tud velük úgy szórakozni menni, hogy közben ismerkedjen. Munka, edzés, pihenés. Sokszor ennyi a hétköznap, hétvégén meg barátok, család. Mindenki párban. Ehhez nem kell, hogy valami baj legyen veled, nehéz az ismerkedés, ahogy telik az idő.

2020. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

4.-nek.


És munka, edzés, utazás, vásárlás, ügyintézés,...alatt, miért nem tud ismerkedni? Ja, mert okosműveltdiplomásolvasottDr. kani kell.

2020. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem mert negyvenes elvált anyuka vagyok. :-) És biztos, hogy a nálam szebbet, fiatalabbat fogják választani, akkor is ha a lehetőségeimhez képest jól nézek ki.

De amúgy ja, okos művelt férfi kell mert én is ilyen vagyok. Ők pedig foglaltak már az én koromban.

2020. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha tényleg "jobb beosztásban" vagy akkor gondolom nem érdekel hogy 5k vagy 20k az előfizetés. Van egy havi díj is, csak nem írják ki, ha írsz nekik e-mailt akkor nyögik ki.

Elittárs - az ára is "elit", drágább mint a Baddo, Tinder (a mostani árat nem tudom).

Mire számíts: 80-90%-ban 30+, 40+ elvált, gyermekes nők akik épp' pótpapa keresési projektben vannak. Ha ez téged nem zavar akkor találsz, ha gyermektelen nőt szeretnél... Na akkor az pont úgy működik mint a való életben is. Minél "kurrensebb" valaki annál több kérője is akad, szóval akkor fel kell kötnöd a gatyát.

Tanács: ha nem golddiggert szeretnél akkor ne a beosztásoddal villogj, hanem emberi tulajdonságok, személyiség alapján keress és találj.

2020. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A többi társkereső oldalhoz képest még az Elittárs volt a legnormálisabb. (Annak idején a Tindert, a Badoo-t, a Randivonalat és a Sulirandit próbáltam ki. Egyik szánalmasabb volt, mint a másik.) A nők közül van ilyen is - olyan is. Az, hogy kivel mennyire illetek össze, úgyis a randin derül ki. Nekem az Elittárson volt idáig a legmagasabb randi arányom - nagyjából minden 5. lánnyal találkoztam, aki visszaírt.


Ugyanakkor úgy tapasztaltam, hogy a tavaszi-nyári időszak ideálisabb társkeresési szempontból. Ősszel és télen drasztikusan lecsökken a regisztrált tagok létszáma, ráadásul a Covid alatt az emberek amúgy is félnek a személyes találkozótól.

2020. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

4-essel tudok egyetérteni.


Munkahelyen nem szívesen ismerkedem. Ezen túl meg nekem is ennyiből áll az életem :)


Már nem az egyetemen vagyok.


És igen, szerintem a diplomások között is kevés az, aki valóban okos, művelt.

2020. okt. 3. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondoltam, hogy azon az oldalon tényleg okos, tanult emberek vannak. Nem vagyok fent, tehát nem tudhatom. Bár gondolkodtam, hogy regisztrálok. De amikor megtudtam, két ismerősöm is fent van, elment tőle a kedvem, mivel az egyik egy 8 általánossal rendelkező biztonsági őr, a másik meg takarítónő. Tehát ezt tapasztalatból mondom, hogy ott is van mindenféle végzettségű, foglalkozású emberke.
2020. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!