Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált, félénkebb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, félénkebb fiú hol tudna barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Az hogy leszólítsak egy lányt az elképzelhetetlen. De azt sem tudom hogy amíg ismeretlen nekem addig hogyan fogok tudni vele beszélni. Mert ha már ismerném akkor nem félnék tőle de addig... Tehát az ismerkedés első néhány lépése nekem lehetelennek tűnik.
2020. okt. 3. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom, mást sem mersz leszólítani, nehezedre esik idegenekkel beszélni. Próbálj meg ezen változtatni :)

Persze tudom vírus van meg minden, de ha már idegenekkel mersz beszélgetni, akkor idővel lányokat is lemersz majd szólítani ;)

2020. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj, hát ez gond. Sajnos a legalább középszintű önbizalom hihetetlenül fontos ezesetben. Ha az ismerkedés első fázisait még skippelni is tudod (ami lehetséges), később is jelentkezhetnek problémák amiatt, hogy félénk, introvertált, önbizalomhiányos vagy. Nem elkeseríteni akarlak, tapasztalatból mondom neked, hogy ha nincs egy kis talpraesettség benned, addig nem lesz barátnőd... vagy ha igen, a csaj is olyan, mint te... egyébként az ilyen, hozzád hasonló személyiségű lányokat kerülném (ezt is tapasztalatból írom), mert sokuk előnytelen külsejű és radikális stílusúak (például rockerek, gótok, emósok, stb.). Nem nagyon lesz rájuk gusztusod, hidd el nekem. Legalábbis valószínűsítem, hogy neked is vannak elvárásaid. Ha nincsenek, ott a következő gond.


Figyelj, amit javasolni tudnék neked, hogy építs ki magadban egy kis önbizalmat, hogy ha élesben megy majd egy randi, akkor tudj valamit kezdeni a helyzettel. Bár sokan nem ezt mondanák, de szerintem a társkereső oldalak tudnak önbizalomépítőek lenni. Készítesz magadról egy-két előnyösebb képet, egy rövid, de szimpi leírást és elkezdesz nézelődni az adott felületen. Beszélgess lányokkal (de előtte kreatívan köszönj rá), egyelőre csak ilyen formában. A reakcióik alapján fog épülni az önbizalmad, meg egy kicsit hozzá tudsz szokni mindenféle kellemetlenség nélkül, hogy milyen beszélgetni velük. Ki tudja, lehet, hogy sokkal tehetségesebb vagy beszélgetés terén, mint te azt gondolnád valaha magadról. Randiba akkor menjél bele szerintem, ha legalább 5-6 lánnyal beszélgettél már a társkeresőkön keresztül.

2020. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
livejasmin, rosszlanyok
2020. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Internet.
2020. okt. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy az introvertáltsaggal sem vagy tisztában. Aki introvertált az nem önbizalomhiányos. Semmi köze az önbizalomhiányhoz. Te önbizalomhiányos vagy és pont.
2020. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!