Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv! 44 éves férfi vagyok.Elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! 44 éves férfi vagyok.Eléggé el vagyok keseredve egy jó ideje.Valamiért nem jövök be a nőknek.Egyszerűen nem megy az ismerkedés.Bárhova felregisztrálok,sehol nem kapok választ vagy pozitív visszajelzést,és a mindennapokban sem.Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy rém ronda faszi,nálam sokkal úgymond kevésbé jóképű es egzisztenciájú emberekre tapadnak a nők,én meg nem tudok megismerkedni senkivel.

Soha nem mosolyog rám egy nő sem,soha nem látom senkin bármiféle jelét hogy felkeltettem volna az érdeklödését.Elmennek mellettem mintha nem is lennék ott.Kisugárzás?Azon hogy lehet javítani?Vagy mi lehet a gond?Mi a titok?Ertelmes válaszokat várok,nem trollkodást.Köszönom!



2020. okt. 4. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, de társkeresőn én pl alapból nem feltételezem azt egy férfiról, hogy biztos azért van fent, mert nem normális. Az a beszélgetés alatt szokott kiderülni, hogy nem az.
2020. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
küldj képet, öszinte leszek
2020. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A külsőd lehet s hiba. Sajnos a korod nem számít, akkor is az aktuális trendnek kell megfelelni. 180/175 cm / 65-75 kg között. Ha ez nem megy akkor a legtöbb nő elsétál melletted és férfi számba se vesz.
2020. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
173cm vagyok 65-70 kiló közt ingadozom.
2020. okt. 4. 16:28
 15/17 A kérdező kommentje:
A magasságomon attól tartok már sokat nem tudok változtatni.
2020. okt. 4. 16:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, 40 felett az elso reakcio a. 30 as vsgy 40 es noktol h tuti kapcsolatban vagy, vagy házas vagy. Ezert neked kell lepned.
2020. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

180/175 cm / 65-75 kg között.


Azert egy 180 centihez 70 kilo eleg vekonyka. Szinte kórosan. En 177 vagyok es 82 kilo, de szinizom. 36 F

2020. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!