Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan/mivel szólistak le 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel szólistak le 1 teljesen idegen lányt az utcán hogyha az megtetszik? 23/F

Figyelt kérdés
Például hogyha sétál az utcán magában 1 lány és én éppen biciklivel vagyok vagy gyalog. Mit mondjak neki? Hordok órát, tehát a mennyi az idő nem jó. És hogyha szólítsak le úgy lányt, hogyha többen vannak 1 "csapatban" és nekem abból megtetszik 1 lány?

2020. okt. 5. 10:17
 71/120 anonim ***** válasza:
41%

Ne add fel. Itt is van pár jó duma, tipp a boltos hasonló topikban. Én nyitottam korábban, hátha segít.


Nekem is sok rossz tapasztalat, kosár jutott a nőktól, de ezért nem leszünk cölibátusban, nem adjuk fel!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 anonim ***** válasza:
91%
1 félidegen dumával
2021. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 anonim ***** válasza:
81%
Ez a lány szemlyiségétől is függ, mennyire vevő egyáltalán az utcai leszólítgatásokra. Én például magamról tudom, hogy semennyire. Tökmindegy, hogy néz ki pasi - igen igen tudom hogy hihetetlen. Segítek, útbaigazítom és megyek tovább. Nem ismerkedési céllal vagyok az utcán, hanem nyilván azért, mert épp megyek valahova, esetleg sietek, szóval nem érek rá ilyesmire.
2021. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/120 anonim ***** válasza:
92%
Angliában láttam, komoly: a kukás húzta a járda a közepén a kukát. Egy arra sétáló csinos hölgytől megkérdezte: segítene? Az angol humort a nő nem díjazta...
2021. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 anonim ***** válasza:
97%
Utcán az egyik legnehezebb ismerkedni, mindenki, sok lány akkor is elküld, ha egyébként szimpatikus vagy, mert fél. Ha mindig autóval közlekedsz, nem vagy olyan közegben ahol az emberek várnak valamire, helyedben elvetném az ötletet. Csak olyan nőhöz mennék oda, akiről látom, hogy nyitott a beszélgetésre, például visszamosolygott, újságot osztogat vagy terméket hírdet, egyébként marad a barátoknak keresztül megismert személyek és társkereső.
2021. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/120 anonim ***** válasza:
28%
Lennél a feleségem?
2021. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 A kérdező kommentje:
#75 énis pont ugyanígy gondolkodok. De néha azért vagyok gyalog is az utcán.
2021. febr. 19. 09:39
 78/120 A kérdező kommentje:
Ma is sokat voltam az utcán és a belvárosban gyalog. Magamban is. Rengeteg gyönyörű lányt láttam magában és másodmagával is - azaz 2 lányt együtt. De mindet csak néztem. Mert csak sajnos nézni tudtam. Rengeteg lány tetszett. De egyikhez sem szóltam hozzá, mert sajnos nem tudtam mit. Pedig némelyik lány mintha kicsit mosolygott volna rám. Eger tele van szebbnél szebb lányokkal és én nem tudok mivel hozzájuk szólni. Segítsetek kérlek titeket!!!
2021. febr. 24. 22:22
 79/120 anonim ***** válasza:
78%
76 kommentet kaptál válogass.
2021. febr. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/120 anonim ***** válasza:
100%
78# Pontosan milyen segítséget szeretnél? Önbizalom fejlesztésén nem tudunk segíteni, csak neked van lehetőséged. Legyenek új kihívásaid, bárkivel kezdeményezz beszélgetést akár egy köszönés erejéig ismeretlennek avagy idős úrtól megkérdezed mit olvas, szidod az időjárást, ha komfortosnak érzed magad a korosztályodban lévő lányokkal is válthatsz majd pár szót, nem csajozni, csak köszönsz, vagy a helyzet kapcsán megkérdezel valamit, akar időjárás, akar szidod a tömegközlekedést. Keress olyat hobbit, ahol van lehetőséged új embereket megismerni, barátokat szerezni, és így tovább szépen fejleszted a kommunikációd, idővel azt veszed majd észre, hogy bárkivel képes vagy beszélgetést indítani. Nekem évekbe telt.
2021. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!