Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek hogy szoktak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hogy szoktak ilyen esetekben párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Amikor megismernek valakit, de nem társkeresési céllal (pl munkahelyen, baráti társaságból, vagy bárhonnan máshonnan), és idő közben jóban lesznek, egyre több időt töltenek együtt. Egyrészt honnan lehet tudni, hogy a másik csak barátként tekint rád, vagy eljátszadozott a gondolattal, hogy lehetne több is? Illetve hogy szoktak ilyenkor lépni?


Tudom, hogy ez sok embernek egyértelmű, de kérlek ne nézzetek hülyének, forever alone vagyok, csak érdekel.



2020. okt. 5. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Neked azt nem kell tudnod! Pont az a szép az egészben, hogy NEM TUDOD, csak teszel érte, hogy úgy legyen. Ha tudnád, megállnál a fejlődésben, a tanulásban. Nem akarnád minél jobban megismerni a másikat, hisz minek kínlódnál egy számodra teljesen ismeretlen terepen, ha megvan, amit/akit akartál?

Ne tudd tehát! Akkor se, amikor már biztos vagy benne, akkor se, amikor már megszerezted, mert ha hátra dőlsz, ha csak a telefonodat buzerálod ahelyett, hogy a kapcsolatotokat ápolnád, hamar bukik a mutatvány.

2020. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet. Hol az összefüggés aközött, hogy szeretném tudni, hogy friend zone-olva vagyok-e örökre, és aközött, hogy ha lenne kapcsolatom, akkor nem tennék érte?
2020. okt. 5. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak elhívja randira egyik a másikat. Aztán az vagy vevő rá, vagy nem.
2020. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!