Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 30 évesen szingli vagyok?

Figyelt kérdés
3 év után szakítottunk. Családot, gyermeket terveztünk már. Valahogy nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy terveztem. Van esélyem még arra hogy megtaláljam a párom? Elvált és gyerekes nők kicsukva.

2020. okt. 9. 08:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
57%
Én is az vagyok. Viszont, engem nem zavar. Házasodni, úgy sem szeretnék sohasem.
2020. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

40 évesen sorra szedem fel a 20-28 közötti nőket.

Te mit keseregsz itt 30 évesen?

2020. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idősen max olyat kaphatsz aki szintén nem kellett a kutyának se.
2020. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 MolotovPunk ***** válasza:
Van esély rá simán.Viszont 30 éves kor felett főleg,olyan szingli 30 körüli,vagy feletti nőt találhatsz,akinek lehet már van egy gyereke és kb elvált.A nagyon jó nők 25 éves koruk körül elkelnek.Van persze kivétel,de ott meg túl magas a mérce.
2020. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Akkor egyedül maradok, nekem ez a 2 szempont lényeges.
2020. okt. 18. 16:16
 36/36 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem ciki. Mert ha az, akkor mit tudsz csinálni? Leveted magad a hídról? Engem 8 év után csalt meg a pasim, én is 30 vagyok. És akkor mit kéne tennem? Így jártam, ez van. Használd ezt az időd onfejlesztesre, szórakozásra. Aztán majd hozzá az élet. Ha hiszel benne. Bár én minden reményt feladtam. Akkorát csalódtam, ami után én már se házasságot, se gyereket nem akarok. Minek? H a következő is elhagyjon? Nah mindég, ez csak az én gondolatom. Egy év után eldontod mit akarsz.
2020. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!