Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 30 évesen szingli vagyok?

Figyelt kérdés
3 év után szakítottunk. Családot, gyermeket terveztünk már. Valahogy nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy terveztem. Van esélyem még arra hogy megtaláljam a párom? Elvált és gyerekes nők kicsukva.

2020. okt. 9. 08:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
40%

#20

Dehogy akarok én a társadalmi elvárásoknak akarok megfelelni.

Pont az lenne a társadalmi elvárás, meg a családom részéről az elvárás, hogy legyen saját családom.

Saját magamnak akarok megfelelni. Vannak igényeim, mind anyagi javak tekintetében, mind életvitel tekintetében - elengedő szabadidő, korlátozások nélkül, hobbik - amikből nem vagyok hajlandó egy gyerek meg feleség kedvéért engedni.


De egyébként én azt látom, hogy te magadat próbálod meggyőzni, hogy nem lesz az a 2-3 gyerek akkora óriási anyagi áldozat.


A másik meg, amit látok, az naívság.

Azt hiszed, hogy te neveled majd a gyerekedet, és olyan lesz, amilyennek te nevelni szeretnéd.

De ez nem így lesz.

A társadalom neveli. Az ő kortárs közössége.

A társadalom pedig, pláne a fiatal generáció, bizony rohadtul pénz-orientált.

Bohóckodhatsz te otthon a játékpénzzel a gyerekednek, abban a napi 2, max 3 órában, amit vele töltesz;

az idő nagy részét a suliban meg a haverokkal lógva tölti el, és sokkal nagyobb hatással lesz az rá, mint amit szeretnél.


Hiába gondolod te, hogy jó neki a Xiaomi kínai alsó kategóriás mobiltelefon, meg a Deichmann-os csuka, ő azt fogja látni, hogy a haverjai között lesz legalább 1-2 pénzes gyerek, aki a legújabb ájfonnal, a legmenőbb sneaker-ben, a legmenőbb cuccokban fakít minden buliban, és mennek rá a csajok, mint légy a sz-rra.

És téged fog hibáztatni, hogy ez neki nincs meg. Pláne, ha telne rá, csak valamiféle homályos nevelési elvek miatt mégsem veszed meg neki.


Lehet, hogy majd 30 éves korában felfogja, hogy mire volt ez jó, addig viszont egy szemét g-cinek fog tartani, te meg őt egy hálátlan kis hülye taknyos gyereknek.


És most nehogy azzal gyere, hogy van kivétel; mert persze, kivétel mindig van, de a lényeg az, hogy mi a jellemző. Márpedig EZ a jellemző.


De a kivételekre apellálva elég ostoba dolog élni az életet.

Kivételesen előfordulhat, hogy a krokodil se eszik meg, ha beugrasz a folyóba mellé; mert mondjuk épp jóllakott, és nem éhes. De a jellemző az, hogy meg fog enni.

Na most a kivételben bízva pancsolni egy krokodillal enyhén szólva sem okos, racionális döntés.

2020. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nem gáz,itt írták, hiszen még 50-60 évesen is találhatsz fullos 30 évest :D :D

Szeretem ezt az oldalt,itt mindig jókat nevetek :)

2020. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

#15

Nagyon el vagy tájolva. Aki ilyen véleményen van, tuti nem volt gyerekszobája vagy valami nagyon rossz élmény érte.

2020. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Lényeg hogy én szeretnék gyereket, családot. Bármennyire is barom vagyok. Nyilván azért nem állapodtam meg, mert várok az igazira de egyre kevesebb esélyt látok rá.
2020. okt. 9. 17:12
 25/36 anonim ***** válasza:
Nincs késő! Fel a fejjel, sosem tudod, mikor kopogtat a szerelem az ajtódon!
2020. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Warum sollte das ein Problem sein? Mein Bruder war 34, als er seine erste Freundin kennengelernt hat. Sie sind jetzt verheiratet.
2020. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Das ist sehr gut für Er. Ich hoffe dass ich kann finden mein echte früher.
2020. okt. 11. 14:46
 28/36 anonim ***** válasza:
Du wirst deine Frau bald finden! Viel Glück damit!
2020. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor nem. Ha pasi, és azért, mert nem tudsz nőt felszednk, akkor igen, gáz
2020. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Válogatós vagyok.. a genetikám miatt meg nem fogok kopaszodni :D
2020. okt. 11. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!