Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, a nagy átlagot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, a nagy átlagot tekintve, 35-50 éves férfi számára miben más, miben előnyösebb egy 25 körüli és egy 40 körüli barátnő?

Figyelt kérdés
A vélt hátrányokra is kíváncsi vagyok.

2020. okt. 11. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Hogy a 25 körülit nem az egyre jobban ketyegő biológiai órája hajtja, annak tényleg TE kellessz, és nem egy olyan valaki, aki mihamarabb anyává teszi, és hozza az ehhez szükséges egzisztenciát is készen.
2020. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Egy 50 éves örülhet, ha szóba áll vele egy 40 éves. Egy 25 körüöli nő meg miért tenné?
2020. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
A 25 év körüli barátnő még kislány, egy felnőtt férfivel nem sok közös témája van, ezenkívül a legtöbben a házimunkához sem értenek. A 40 körülinek viszont már általában van gyereke, és az anyagi elvárásai is nagyobbak.
2020. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Én megy 30 éves adoniszt akarok! SOk mindenben előnyösebb. Ja, hogy irreális? Kit érdekel.


58 Marika néni.

2020. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
"A 40 körülinek viszont már általában van gyereke, és az anyagi elvárásai is nagyobbak." - miért érdekeljen egy épeszű férfit egy olyan nő, akinek anyagi elvárásai vannak vele szemben?
2020. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

"miért érdekeljen egy épeszű férfit egy olyan nő, akinek anyagi elvárásai vannak vele szemben?"

Mert olyan nő nincs, akinek ne lennének anyagi elvárásai.

2020. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
nekem sosem tetszett volna 25 évesen egy 40-51 körüli férfi sem. Egyszerűen nem is tudtam felfogni hogy képesek ekkora korküvel összejönni emberek. Nem elvi vagy erkölcsi gondom van ezzel, hanem hogy rondák együtt, bennem diszharmóniát kelt egy ráncos, szottyadtabb fejű ember egy 20-as simabőrű lánykával, ha nem apa-lánya kapcsit látok, egy ősz nagyapó és nagyanyó mégis csak jobban néz ki együtt egy karácsonyi ünnepségen, ahol körbeállják a fát, anya-apa is egykorúak és ott vannak a pici unokák. Talán mert ez van a mesekönyvekben, így volnának a dolgok rendben, így néznek ki szépen egy idilli családi életben. Minden más kilóg ebből...
2020. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7# Mindezek ellenére akkor is előfordult ilyesmi, amikor 25 éves voltál. Nálunk régen, a szocializmusban kevésbé, de aztán hazánk ebben a tekintetben is csatlakozott a kapitalista világrendhez:)

Egyetemi tanárok és (volt?) hallgatóik, 40-es(+) üzletemberek és fiatal barátnőik, művészek, politikusok.

2020. okt. 11. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
szerintem a fiatalabbak számára inkább az egisztencia és tapasztalat a vonzó. Nem hiszem hogy egyenlőségjelet lehetne tenni a csemegepultos józskabá és a vezérigazgató úr között. De még így is, amikor a fiatal lányka közben "felnő" és megszerzi a saját tapasztalatát és egzisztenciáját, gyakran kerül lapátra az idős pali, akinek innentől megint újra kell kezdnie mindent, csak már sokkal öregebben, esetleg betegen.
2020. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
#6, dehogy nincs... csak jól kell választani... ott van pl. a párom... (amikor én 35 voltam, volt 20)
2020. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!