Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kényszer-aszexuálisként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszer-aszexuálisként hátrányban vagyok a valódi aszexuálisokkal szemben?

Figyelt kérdés
Egészségügyi okokból váltam képtelenné nemi életre. Nyilván ha lenne megoldás, élnék vele, de nincs. Így kevésbé fogadna el egy aszexuális, akinek ez a természetes?

2020. okt. 12. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Azért a nemed nem irreleváns. ;)
2020. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%
Ebben az esetben te mit értesz "aszexuális" alatt? Csak szeretném megegyezni hogy impotens =/= aszexuális.
2020. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Aszexuális az a személy aki tudna nemi életet élni ha akarna de nem teszi mert nem érdekli a szex.

Ilyen hogy kényszer aszex nem létezik. Nem összekeverendő az Incelel. A melegek se kényszerböl azok.

Van egy ismerősöm az se kényszerből biszexuális.


"Egészségügyi okokból váltam képtelenné nemi életre"

Ezt impotensnek hívják v merevedési zavar. Semmi köze az aszxeualitáshoz.

2020. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor hol keressek, ha közéjük se vagyok való?
2020. okt. 13. 17:47
 5/13 anonim válasza:

Csak nyögd már ki hogy mit értesdz "kényszer aszexuális" alatt?

Vonzódsz másokhoz szexuálisan? Igen vagy nem?

2020. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, de nem sokra megyek vele.
2020. okt. 13. 18:24
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Akkor te nem vagy aszexuális.
2020. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit mondott az orvos, mi bajod?
2020. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az aszexualitás egy szexuális irányultság. Nincs olyan, hogy kényszer aszexuális, ahogy kényszer heteroszexuális sincs. Ha vonzódsz másokhoz szexuálisan, akkor nem aszexuális vagy, hanem egészségügyi okokból nem tudsz szexelni, a kettő teljesen más. Létezik Facebookon szexmentes társkereső, ahol nem csak aszexuálisok keresnek társat, hanem hozzád hasonló betegséggel élők is.
2020. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan tisztázzuk, az aszexuális nem képtelenek a szexre, ők nem vágynak rá, te meg vágysz rá, csak nem tudsz.


És akkor a válasz a kérdésedre: szerintem elfogadna egy aszexuális, mivel ő nem vágyik rá, te meg hiába vágysz rá, képtelen vagy rá, így hiába különböztök ezen a téren, az eredmény mégis ugyanaz.

2020. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!