Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kényszer-aszexuálisként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszer-aszexuálisként hátrányban vagyok a valódi aszexuálisokkal szemben?

Figyelt kérdés
Egészségügyi okokból váltam képtelenné nemi életre. Nyilván ha lenne megoldás, élnék vele, de nincs. Így kevésbé fogadna el egy aszexuális, akinek ez a természetes?

2020. okt. 12. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem feltétlenül. Én aszexuális vagyok, de nagyon szeretnék saját gyereket, így nálam egy olyan ember, aki képtelen a szexre, sajnos nem játszik. Az aszexualitás különben sem azt jelenti, hogy nem vágyik a szexre, hanem hogy semmilyen nemet nem tart szexuálisan vonzónak. Vannak kifejezetten magas libidójú aszexek.
2020. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt elfogadom, hogy tévedtem, nem vagyok teljesen képben a dologgal. DE! A lényegen nem változtat, hogy miért nem akarna vele szexelni, azért mert nem tartja szexuálisan vonzónak vagy azért mert nem kívánja a szexet... :D


A gyerek dolog jogos, ahogy még vagy millió dolog, mert ez nem fogja összekötni senkivel hogy nincs szex, ahogy más kapcsolatok esetében sem az hogy van szex, még elég sok más dologban meg kellene megfelelniük egymásnak.

2020. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyilván embere válogatja, nekem személy szerint egyáltalán nem mindegy, hogy szexuálisan vonzódnak-e hozzám vagy nem. Kifejezetten taszít a tudat, ha valaki szexuálisan vonzónak tart, olyankor teljesen elvesztem az érdeklődést az illető iránt, akár le akar velem feküdni ténylegesen, akár nem.
2020. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!