Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a facebook nem társkereső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a facebook nem társkereső, miért ajánl jó csajokat folyamatosan?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy nem társkereső a facebook. Tudjátok van az az ablak amikor ismerősöket ajánl, hogy kiket ismerhetsz. Folyamatosan jó nőket dob fel, és akkor nem írhatok rájuk, mert nem társkereső? Ennek mi az értelme? Ez azért van hogy a szingliknek még rosszabb legyen?
2020. okt. 13. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért ajánlja, mert vannak közös ismerőseitek. Amúgy engem is jelölnek örökké random arcok aztán néhánnyal közöltem, hogy nem keresek senkit sem. Aztán meguntam, most már szimplán letiltom.
2020. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
facebookon akárkire írtam rá nőre, 10 per 9 vissza sem írt, az az 1 meg h honnan is ismerjük egymást. Pedig jó 10/7 es pasi vagyok, bő átlagos, szinte már jobb pasi+sok képem van kint. Ennyit a facebookról. Megnézem aki ott ismeretlent összeszed, az űberbrutál macsó lehet. Nőknek más persze, ha ő ír rád (van ilyen???) az maga a csúcs.
2020. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12, Na ez az... én rám egyszer írt nő, annak is úgy örültem mint még soha . Persze ha pasiként írsz rájuk akkor zaklatás.
2020. okt. 13. 20:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl. több haveromnak elég csinos, szép barátnője van. Ezeknek a csajoknak sok hozzájuk hasonlóan csinos és szép barátnőjük van. Szóval ismerősök ismerősei amit a face ajánl, szép nők lesznek. Lehet, hogy nálad is emiatt van.
2020. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!