Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond velem ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem ha ezt érzem?

Figyelt kérdés

Neten amikor meglátok egy nekem tetsző lányt álatlában félek ráírni, mert úgy érzem hogy úgysem jövök be neki, vagy én kevés vagyok hozzá. Nem vagyok valami határozott, és nem vagyok jó a kommunikációban sokszor azt érzem nem tudom mit mondjak.

De akkor így hogy legyen barátnőm?


2020. szept. 16. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon.
2020. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Küld át a profilját, majd én írok neki! :D

Amúgy.. én annó úgy dobtam le a korlátaim, hogy volt egy haverom, aki jóképű volt, viszont nem igazán ment neki a csajozás. Én meg nagypofájú voltam, de nem mertem csajozni. Viszont amikor ott nálam mutogatta a csajokat éshogy nemtud mit írni nekik, elkezdtem helyette irkálni, úgy hogy ő is ott volt, nézte és fogta a fejét, hogy úr isten miket írok. De mindig leszerveztem neki a randit :) Sors iróniája, hogy kiderült a srác meleg, és igazából nem akart komolyan csajozni sose. :D

De ebből az a tanulság, hogy

1. tökmindegy mit írsz ha jóképű vagy

2. ha gyakorolni szeretnéd, először tét nélkül ismerkedj, kamu profil, vagy olyan csajjal akinél nem érzed ezt, hogy túl jó hozzád.

2020. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem értem a férfiakat 😃
2020. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!