Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs lelkiismeret furdalása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs lelkiismeret furdalása, hogy más idejét rabolta?

Figyelt kérdés
Ámított egy srác már hetek óta. Tényleg azt írta, hogy tök szuper, hogy taliztunk, minden a legtutibb, nem beszél mással stb. Én tényleg nem ismerkedtem mással. Tök örültem neki tényleg, egy hullámhosszon voltunk, mindig keresett, mostmeg egy hete eltűnt vagyis látom online viberen, de nem keresett. Úgy volt a hétvégén végre talizunk.... Kicsit csalódott vagyok, hogy rabolta az időmet, ezt annak érzem. És nem esik jól, mert én tényleg korrekt voltam, nem égettem több végén... Nekem ez tök rossz érzés, tökre megvisel. A pasiknak vagy neki nincs lelkiismeretfurdalása, hogy esetleg vkit hitegetett vagy játszott vele, mert a másik hitt neki és számított rá ? Meg miért kell olyat állítani, ami nem úgy van? Még nem jártunk, ismerkedhet mással és mondatja az igazat...Legalábbis szerintem. Bár én csak rá összpontosítottam.

2020. okt. 16. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt érzem, amikor elmegyek randizni egy csajjal, aki az elejétől nagyon bejön, majd mégsem akar semmit.


Ne aggódj, ez mindig oda-vissza működik. Most te érzed ezt így, de férfi is fogja még azt érezni, hogy te meg az ő idejét húztad. Csak neked meg az nem fog fájni, csak ő neki.

2020. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem gondolkozott veled komolyan, unatkozott és mikor látta hogy kezd komolyabb lenni behúzta a kéziféket. Szerintem ne vedd magadra, te tisztán játszottál, nem tehetsz róla, hogy egy idióta a srác. Őszintén mondom, hogy egy ilyen szórakozósnál mindneki jobbat érdemel.


Egyébként múlt héten pont velem is ez történt, csak én nem fűztem nagy reményeket a férfihoz, így a csalódás is kisebb volt. Lehet egy emberrel beszéltünk és egy harmadikkal talizott végül 😅

2020. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét utáni csalódást még könnyű kiheverni (mondom én, aki nincs érintve).
2020. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a világ gerinctelen emberekkel. Fogd fel pozitívan a dolgot, örülj neki hogy most borult ki a bili és jött elő az inkorrekt énje nem pedig x hónap tényleges együttjárás után. Figyelj a jövőbe na jelekre, a fickót meg felejtsd el lépj rajta túl mielőbb.
2020. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemli meg, hogy miatta keseregj.
2020. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiket nem érdekel, örülj, hogy időben kiderült.
2020. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!