Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn tényleg azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg azért nem válaszolnak a lányok mert akkora mennyiségben kapnak üzenetet hogy nem győzik őket megválaszolni?

Figyelt kérdés

7 teljesen hétköznapi lánynak üzentem és mindnél ugyanaz volt a végeredmény. Elolvasták majd nem reagáltak. Nem tudom hogy ez azt jelenti-e hogy valamikor elővesznek még csak most éppen három másik pasival már beszélnek és azokra is alig van idejük vagy ezzel le van tudva az egész.

Utóbbi esetben az elég gyalázat ha a másikat már annyiba nem nézzük hogy egy szimpla visszautasítást írjunk neki.

Persze lehet hogy nem jövök be egyikőjüknek sem de ennél azért szerintem mindenki többet érdemel.

Én legalábbis ezt szoktam tenni.



2020. okt. 16. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
En el se olvasom, ha nincs Match. Nem nagykepuseg, csak akit balra hajtottam, ott nincs beszelnivalo.
2020. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy aki éppen rád írt már volt balra vagy jobbra húzva?
2020. okt. 16. 20:07
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
#2: esetleg emlékszik rá? Mivel ő selejtezte ki.
2020. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg.
2020. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Mert a nok 100 bol 88 pasit balra hajtanak. Egyik ismeros no mondta ezt regebben.
2020. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Akit en jobbra huztam, az engem is, es match volt. Ezen kivul tetszett, es olyan keves van ebbol, hogy megismerem a foton.
2020. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

"Mert a nok 100 bol 88 pasit balra hajtanak."


És mi ezzel a gond? Lehet, te csak lyukat keresel, de másnak egyéb elképzelései is vannak

2020. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Elég nagy arroganciára vall a másik nem 80%-át átlag alattinak minősíteni. Emberileg nagyon szar minőséget képviselnek ezek.
2020. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, magyarázd ezt a nőknek h miért a 80%-ot kiszelektálni, már akkor is ha van egy kis anyajegy az arcán. Csak ugye ezt hiába magyarázod a nőknek, hogy adjon esélyt a normális nőknek, olyan mintha a Nemzeti Bank vezérigazgatójának mondanád, hogy éljen meg átlagos 170 ezre ft-ból, amit a legtöbb vidéki keres. Elszörnyedne, hogy le kell adnia az igényeit. Na ugyanez van a nőknél is.
2020. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
normális férfiaknak...
2020. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!