Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az manapság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az manapság, hogy bármilyen nőnek intézett levél, kérdés megválaszolatlan marad?

Figyelt kérdés
98%-ban, és akkor ez egyáltalán nem túlzás. Bármilyen levelet írunk mi pasik egy nőnek manapság, nagyon nagy valószínűséggel megválaszolatlan marad.
2017. okt. 24. 23:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk mert a nőknek nem abból áll az életük, hogy 0-24-ben ismerkedjenek minden pasival, akinek éppen kangörcse van, és csak ráír a harmincadik csajra is?? Minek írkáljak tök ismeretleneknek ha nem akarok ismerkedni?
2017. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a társkeresőkön is, ugye?
2017. okt. 24. 23:15
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha a "Szia, van kedved ismerkedni?"/ "Szia, van kedved beszélgetni?" stb. stílusú üzenetekre gondolsz, ne csodálkozz, ezek nagyon felszínesek, magamból kiindulva a nő csak egynek érzi magát az ezerből, ha ilyen üzenetet kap.

Ellenben egy értelmes, valamivel konkrétabb üzenetet én pl. szoktam válaszra méltatni (nem társkeresőzök, hanem itt az oldalon pl), bár most gondolom úgysem az ilyen típusú üzenetekre gondolsz, hanem az ismerkedősekre.

2017. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1) sok nő tényleg csak önbizalomnövelésből, unaloműzésből van fent társkeresőkön.


2) naponta rengeteg levelet kapnak a nők, legalábbis az első időszakban, ilyenkor bizonyos szempontok alapján szelektál az ember.


3) ha nem tetszik a másik külseje, sokan akkor sem írnak vissza. persze lehet, hogy úgy korrektebb lenne, de mikor meg visszaír az ember, hogy bocs, nem téged kereslek, előfordul a válaszlevélben leribizlizés és stb egósértett megnyilvánulások.


4) rengeteg a sablonlevél, ami már nem éri el az ingerküszöböt. (én magam szoktam írni amúgy első levelet, mielőtt ezzel "vádolnának", hogy várom a sült galambot vagy én se tudnék írni semmi kreatívat. sosem írok sablonosat senkinek.)

2017. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A legrosszabb ***** válasza:
82%

Nem. Ismerkedsz. Neten.


Hányszómongyammég'?

2017. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem a nettel van a baj! Hanem az emberek viselkedésével! Én nem értem sokan miért a netet okolják?!
2017. okt. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért pl. Mert ilyeneket kapok:

-Szia.

-Szia.

-Úgy rongyossá dugnálak.


Ezek után már meg se nézem, h mit írnak inkább.

2017. okt. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Társkeresőn azért, mert a profilok felét pasik hozzák létre, hogy bizonyítani tudják, hogy egy átlagos nő ezer levelet kap naponta. A másik fele olyan profil, amit a tulaja már nem használ, csak nem törölte.

Átlag 30 profilból egyhez tartozik aktív felhasználó.

2017. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Mert nem éred el külsőre a Johnny Depp szintet.
2017. okt. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

[link]


Nem mondhatjuk, hogy túl magas elvárás...

2017. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!