Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn tényleg azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg azért nem válaszolnak a lányok mert akkora mennyiségben kapnak üzenetet hogy nem győzik őket megválaszolni?

Figyelt kérdés

7 teljesen hétköznapi lánynak üzentem és mindnél ugyanaz volt a végeredmény. Elolvasták majd nem reagáltak. Nem tudom hogy ez azt jelenti-e hogy valamikor elővesznek még csak most éppen három másik pasival már beszélnek és azokra is alig van idejük vagy ezzel le van tudva az egész.

Utóbbi esetben az elég gyalázat ha a másikat már annyiba nem nézzük hogy egy szimpla visszautasítást írjunk neki.

Persze lehet hogy nem jövök be egyikőjüknek sem de ennél azért szerintem mindenki többet érdemel.

Én legalábbis ezt szoktam tenni.



2020. okt. 16. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Sebaj, a fagyi mindig visszanyal. Esetükben 30 feletti ráncososdó vénlányként kezdődik a cumi. Öröm nézni ahogy eszik a fekete levest :) Nem kell finomkodni a grenikkel, kamatostul kell nekik mindent visszadni.
2020. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
én is jót röhögök a kapkodó 30-as elvált, gyerekes anyákon, hogy próbálnak férjet találni, de a normális 30-40 éves palik nagy része emberszámba sem veszik őket, csak max megtömni való lyukat látnak bennük. ÉS ez így van jól, egyék meg, amit főztek, hogy összejöttek egy szőke herceggel, aki játékszernek tekintette őket.
2020. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Ez a legnehezebb... Ilyenkor az lehet, hogy mással ismerkednek, vagy valakivel "alakul valami", esetleg "egy időre abba akarják kagyni a társkeresősdit", "jajj ezzel már ismerkedem, amazoknak már akkor nem írok vissza, nem illik többekkel ismerkedni" (bár ekkor nem értem miért olvassa el).

Vannak akik meg belefáradnak, hogy több mint 95%-ban undorító tartalmú üzeneteket kapnak, sokszor nemiszervet ábrázoló képekkel stb és nincs erejük-idejük-türelmük reagálni normális üzuenetekre se.

2020. okt. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

Aki nem ugorja meg a lécet annak nincs válasz.


22/N

2020. okt. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Aki így gondolja, hogy egy kultúrált megkeresésre sem képes válaszolni, mert a másik "nem ugrotta meg a lécet" az a szerencse, ha az ilyen nem is válaszol.
2020. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%
utolsó, igen, ez így igaz. Csak az a baj, hogy ezzel csak a férfiak vannak így, 50 ből 49 nő ha nem jön be neki a pasas, nem válaszol, annyit sem, hogy köszi az érdeklődést és a szép írást, de nem egymást keressük. Ez lenne a fair, ilyenkor egy értelmes férfi látja, hogy nem az esete a nőnek, de könnyebben elfogadja a dolgot, mert rendes, tisztességes a nő, hogy tudott válaszolni. Legalábbis én és sok férfi ismerősöm is ilyen. De a nem válaszolok semmit, az a szememben a bunkóság fellegvára, teljesen jogosan szerintem.
2020. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
Talán az ilyenekre is kaptak érdekes válaszokat, ezért szoktak le róla.
2020. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

Sokszor leirtam, köszönöm leveled, de sajbálom mi nem egymast keressük, tovabbi szép napot neked, sok sikert a továbbiakban !

Választ 5 levélből 1 ami normális 3 a ....anyád, te ri.... es társai ! Na ezert inkább neha nem is válaszolok, válaszolunk !

2020. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!