Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, megválaszolnátok? 22l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megválaszolnátok? 22l

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal, tegyük fel 18-20 körüli srác nézeget, akkor ugyan honnan tudhatnám, hogy azért néz, figyel mert konkrétan én bejövök neki és szeretne is valamit, vagy csak nézeget engem, mert ebben a korban a számukra picit is tetsző lányokat/nőket is megnézik?


Van különbség a két "stírölés" között?


Mert én pl. kezdeményeznék, de tartok tőle, hogy csak megnézeget engem és kész.


Ki lehet ezt szűrni valahogy?

Adna valaki tippeket esetleg?


2015. okt. 11. 17:21
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Deja vu...


Amúgy próba szerencse :)

Lépsz és kiderül.

2015. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze, most tutira nem lehet megmondani, de akkor is. sacc/kb.?
2015. okt. 11. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hatszáz féle oka lehet annak, hogy valaki kit és miért néz, ha nem haragszol nem állok neki leírni az összeset.
2015. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ÚGY megnézek egy csajt az azt jelenti bejön. Azaz megdugnám :D

Aki nem jön be, azt max végignézem, de nem nézem 5-10 mpnél ha tovább. Ha valakit megbámulok az azért észrevehető.

Persze ha lila a haja, v mittomén, akkor is megnézem hosszabban, aztán lehet h nem tetszik, bár nemtom, extrém külsejű csajt nem utasítanék vissza, csak ha arcra ronda/kövér.

2015. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipp. A stírölés a fiatal srácoknál pont ugyan az, mint nálad a hajdobálás. Néha csak önmagadnak tetszelgésből csinálod. Nem kell levonni belőle semmi következtetést.


Ha arra vagy kíváncsi, mit akarhat tőled egy srác, az egyik lehetséges módszer megkérdezni tőle.

2015. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!