Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akiket férfi bottal se piszkálna meg? Sajnáljátok őket, tudomást sem vesztek róluk vagy szeretitek segíteni őket lelkileg? Férfi válaszok érdekelnek első sorban de érintett nők is válaszolhatnak.

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 23:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Érintett nő vagyok. Többnyire levegőnek néznek, tudomást sem vesznek rólam. Ez a jobbik eset egyébként, mert az esetek maradék részében lenéznek, fanyalognak meg ilyesmi.
2020. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Nincsenek ilyenek. Még a legcsúnyább nők is válogathatnak a férfiak között, ha egy kicsit is normálisak.
2020. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%

Semmi, minek sajnálna bárki is ismeretlent?

5-ösnek meg igaza van. Sok nőnek látni a nézésén, és a hangján, hogy milyen a jelleme innentől kezdve lehet top top akkor se fog odamenni hozzá kb senki csak a nagyképű emberek.

2020. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

Persze válogathat, hogy ki dugja meg és hagyja ott röhögve. A pasik igénytelenek, bárkivel képesek szexelni.

Társat nagyon nehéz találni nőként. Csak szexpartnert könnyű, de ezen nincs mit irigyelni.

2020. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
#14 de van, mert egy átlag férfinak még azért is küzdeni kell hogy szexpartnert találjon...
2020. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Ahogyan - szerintem - egy pasinál sem főleg az adonisz külső, ugyanúgy a nőnél sem a 10/10 kinézet a döntő. A kisugárzás, az önbizalom, a nonverbális jelek, amiket az ellenkező nem felé küld, az dönti el, mennyire lesz sikeres.

Régi gimis osztálytársaimmal 15 éves osztálytalálkozón állapítottam meg, hogy még a kifejezetten csúnyácska kislány is megtalálta felnőttként a maga stílusát, hajszínét, és határozottan vonzó nő lett. A többiekről nem is szólva. Harmincasként szépek lettek, ragyogtak. De láttam már ennek az ellenkezőjét is, amikor a szép fiatal lányból lett elhízott, koravén háziasszony, akit a mosnivalón meg a gyerekén túl más nem érdekel, és ez a kisugárzásán is átjön.

Én nő vagyok. Soha nem a "jó pasik" vonzottak. Sokkal inkább az egyéniségek, akik voltak valamilyenek. Ezért sikeres pl egy zenész, mert benne tűz van, amikor a színpadon áll. Szerintem ez mindkét nemnél így működik.

2020. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Segíteni szeretnék neki lelkileg. Is.
2020. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
16: Én csak ezt a "szélsőségességet" nem értem a nőknél. írod, hogy zenész például. De itt is egyből színpadot írsz. Egyszerű "otthon gitározik a fotelban" már nem elég? Csak egy példa volt, de érzékeltetni próbálom, hogy mit érzékelek. Mintha a hétköznapi halandó manapság már nem lenne elég a csajoknak.....
2020. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
Sokszor látok kifejezetten előnytelen testi megjelenésű, elhanyagolt nőket az utcán, miközben cingálnak egy-két gyereket, azokat is megcsinálta valaki. A ronda fickóknak viszont befellegzett, ez ilyen.
2020. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#10: Ott a pont! Senki nem tud mutatni ilyen nőt.
2020. okt. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!