Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, úgy totál komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, úgy totál komolyan gondolva, hány éves kortól felesleges tovább élnie egy szingli férfinak (nem nőnek, mert annak bármikor lehet partnere, ha leadja a hatalmas igényeit), aki átlagos kis panelban él és átlagos a keresete (200-300 nettó)?

Figyelt kérdés
Tehát mikor van az, hogy adja fel inkább mert már nem fiatal, legyen inkább szingli, mert nincs havi fél milliója prostikra, vagy nőre, hogy fenntartsa azt, hanem csak átlagos alkalmazott nettó 200-300 ért (az alatt élni sem szabadna szerintem), se nincs gyereke, se párja-felesége, hogy legyen kiért élnie és már korban sem fiatal, tehát az utolsó reményét is elvesztette, hogy párja legyen. Csak azért kérdem, mert itt a gykn naponta olvasok nagyon sok 50 körüli embert, akiknek x éve semmi sem jön össze, egy nő sem néz rájuk, ha próbálkoznak akkor meg hideg elutasítás éri őket. 32 F. Őszinte válaszokat, ha lehet.
2020. okt. 18. 18:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Addig érdemes élni (bárkinek), amíg egyedül is el tudod intézni a dolgaidat. Szar úgy wc-re menni, hogy mással kell kitöröltetned.
2020. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

10-re:

Figyu, nem akarlak elkeseríteni, de....

1. Egy rossz házasságban élni is borzasztó.

2. Ha valaki elvált, márpedig a házasságok fele válással végződik, és többnyire a nők adják be a válópert, szóval ha egy férfi elvált, akkor ugyanott tart, súlyosbítva azzal, hogy 1-2 gyerek után gy.tartást is fizet + láthatáskor költ rájuk. Cserébe a feleség ellene neveli a gyerekeket, ill. mindent le kell nyelnie tőle azért, ha a kötelező minimumon túl többször is lehessen a gyerekeivel. Sajnos ismeretségi körből vannak szomorú történeteim.


Szóval ne hidd, hogy ennél nincs rosszabb.

2020. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
na igen utolsó, az való igaz, hogy aki elvált és gyerektartást fizet, az sokkal rosszabb attól ha valakinek nincs gyereke. Csak ugye 35 felett meg furán néznek a nők a pasikra, ha nincs gyerekük. Giondolják, biztos beteg flúgos szegény agyilag.
2020. okt. 18. 19:44
 14/27 anonim ***** válasza:
Én Bechterew-kóros vagyok (nézz utána +18) és még barátnőm sincs (sose volt) de jelenleg még munkám se, mégse gondolok a halálra. Szóval jó lenne nem rinyálni. Ebből is látszik te mennyire anyámasszony katonája vagy, ha már a pu**ihiány kikészít. Nem csoda, hogy nincs barátnőd.
2020. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok, ez a negyedik iskola, ahol tanítok. Az összes férfi kollégám nős vagy komoly párkapcsolatban él és egyik sem keres 200 ezernél többet Budapesten. Úgyhogy abba lehet hagyni a rinyálást, nem ezért nincs nőd.
2020. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
5%
A lúzer férfiakat a HR-es nők is lerázzák állásinterjún, azaz nem veszik fel dolgozni, viszont akkor felmerül bennem a kérdés, hogy hol dolgoznak ezek a férfiak? Mert több ilyet is olvastam, hogy a HR-esek is elsősorban szimpátia alapján válogatják a dolgozókat.
2020. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
szimpátia? Kizárt. Nyelvtudás alapján. Én Biológus vagyok, kb annyit keresek mint egy tanár, nettó 250 et.
2020. okt. 18. 20:46
 18/27 anonim ***** válasza:

Kutatóintézetben dolgozol?

Vagy cégnél? Bár gondolom, ott jobban fizetnének.

Vagy egyéb területen (pl. közigazgatás, kórház)?


Egyetemista koromból úgy emlékszem, hogy a biológusok többsége ráadásul lány volt. Munkahelyen esélytelen az ismerkedés? Tudom, nem ideális, mert ha széjjel mentek, utána is látjátok egymást, de ha nem közvetlen munkakapcsolat van, akkor elviselhető.

Vagy konferenciákon, szakmai összejöveteleken nem lehet ismerkedni?

2020. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Egy kórházban dolgozok Kelet-Magyarországon. Baktérium tenyészeteket elemzek.
2020. okt. 18. 21:26
 20/27 anonim ***** válasza:
13 éve tanítok, egyetemi végzettségem van, nem főiskolai, minősültem ped 2-be és az egy gyerekre járó családi adókedvezeménnyel együtt sem közelíti meg a fizum a 250-et. Mondjuk nem vagyok osztályfőnök, ez is igaz. Szóval nyugi, keleten ez teljesen jó fizu. Nem ott lesz a baj.
2020. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!