Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatnék egy nyugodt, csendes fiút, aki rendben van?

Figyelt kérdés

Nem arra a típusra gondolok, aki annyira önbizalomhiányos, hogy nem képes megszólalni, emiatt rámondja magára, hogy ,,introvertált’’. Ezért nehéz is a helyzet, mert gyakran azért tűnnek az emberek introvertáltnak, mert annyi keserűség van bennük, hogy elhallgatnak, ezért felkeltik az érdeklődésemet, de aztán észre veszem mi van, és nagyon sajnálom őket, de nekik nem egy barátnőre hanem pszichológusra lenne első sorban szükségük. Nem általánosítani akarok, de vannak ilyen emberek a világban és néha megtaláljuk egymást. Kegyetlennek sem akarok tűnni, de szerintem minimum annyi önbizalom szükséges egy kapcsolathoz, hogy ne a másiktól várjuk, hogy életre hozzon minket, mert ez nem lenne egészséges.

Tehát egyszerűen olyan emberre vágyom, aki békés, csendes, szerény, de ismeri a saját értékeit, nem utál másokat maga körül, csak épp nem annyira feltűnő, nem beszél feleslegesen. És főleg aki nyugodt, szelíd és lehet vele csendben is lenni, nem azért, mert nincs benne semmi, vagy buta, szimplán mert ilyen, hogy nem vágyik folyton valami pörgésre, lehet vele nyugiban beszélgetni, vagy hallgatni.

Na kb ez a lényeg. Nem unalomra vágyom, csak nyugalomra és kiegyensúlyozottságra, de talán máshol van az ingerküszöböm, mint a legtöbb embernek.

De a fenn leírt fiúkat gondolom nem bulikban találni meg, vagy ha mégis, valószínűleg elkerülnénk egymást, mert pont ez a lényeg, hogy nem feltűnősködő, nyomulós típusról van szó. Pláne, hogy én sem nagyon járok bulizni. Nem tudom mit csináljak, most írjam ki tinderre vagy nem tudom hova, hogy légyszi legyél csendes és kiegyensúlyozott? Azért ezt talán mégsem kéne.

Az a helyzet, hogy van egy nagy előnye a hangosabb, nyitott embereknek, könnyű őket megtalálni, és könnyű náluk kezdeményezni.

Van bármi ötletetek, hogy találhatnék magamnak egy ilyen csendes, nyugodt természetű fiút, aki nem azért viselkedik így, mert rosszul érzi magát a világban?

Vagy túl nagy elvárás? Nagyon ritka, hogy valaki nem neurotikus, vagy épp üresfejű, de nem is pörgős és extrovertált?

Adjak lejjebb? Nehéz egy ideáltól megszabadulni...

Merre keressek?


18/L



2020. okt. 20. 22:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én is falusi
2020. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!