Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként hogy látjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy látjátok a társadalmi különbségeket? Főleg ha elemzitek, hogy a tehetősebb emberek hozzátok képest milyen helyzetben vannak.

Figyelt kérdés

Az emberek között nagy különbségek vannak, elég ha a magánszemélyeket figyelembe vesszük. Milliárdosoknak mind nagyon jó nőik vannak, konkrét ismeretségi körből is tudok rá példát. Nagy kövér , járni alig tudó embernek gyönyörű macája van. Szerető, heccelő, babusgató művész. Amilyennek lennie kell egy nőnek. Rengeteg pénze van és ott van mellette a nő, pedig külsőre nem illenek össze. Ellenben sok másik férfinek nincs nője, aki az említett úrnál sokkal jobb külsővel rendelkezik.


Feltehetjük a kérdést, vajon mennyire számít a pénz?

Ezt hozta a mai világ.


2020. okt. 23. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Te már az ókorban is filozófus lettél volna. Az őskorban meg a törzs azon tagja, aki még a vadászatokra sem megy el a többiekkel, hogy legyen mit enni, hanem helyette is filozofál :D
2020. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Fejezd már be, Bombanős, látod, hogy a kutyát se érdekelsz.
2020. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Látom próbálkozol ma is velem szemben, nem tudsz nyugodni.

Csak tegnap is ezzel személyesítettél meg. Nagyon haragudhatsz a bombanősre.

2020. okt. 23. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Csak nem akarom, hogy újabb lányokat fenyegessél privát üzenetben, mint ahogy eddig is tetted már nem egyszer.
2020. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hidegen hagy mit akarsz.

Ugyanakkor ismételten tévesen állítasz be.

Idegesítő azért kicsit, hogy éjjel-nappal itt esz téged fene és mindenhol bepattansz egy kérdésem alá.

2020. okt. 23. 18:16
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Te írsz akkor, amikor pont fent vagyok 🙄

Amúgy az AXN-en nézem a Star Wars maratont, te is megpróbálkozhatsz vele. Az első 4 részről mondjuk már lekéstél.

2020. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk nem csodálom, hogy nem akarod beismerni, hogy olyanokat írsz másoknak, hogy megkeresed és megölöd azért, mert nem akart veled találkozni meg lefeküdni veled, mert akkor egyértelmű lenne, hogy nem vagy normális.
2020. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Vállaljam magamra azt amit te írsz, csak azért, hogy békére lelj?


Miért írtam volna én ilyet bárkinek? Én a semmiből egy anonim oldalon azzal köszöntem be embereknek, (akikről azt felteleztem, hogy nő), hogy elkezdtem fenyegetni? Vagy ez hogyan született meg a fejedben?

Hogy jöhetett egyáltalán ez létre? Csak arra próbálok rámutatni, hogy milyen sztorival tudsz esetleg előállni annak érdekében, hogy alátámasszad látszólag az igazadat.


Te vagy a dilis. Megsúgom neked, hogy hiába pofátlankodsz be minden kérdésem alá, ha te egy sorozatot nézel, ami folyamatában játszódik a képernyőn, akkor nem ezzel foglalkozol. nagyon gáznak és frusztráltnak tartom, hogy állandóan rám vársz és velem vagy elfoglalva.


Meg az is nagyon cink, amikor valaki itt egyből új kérdéseket vár...

Az más hogy feljössz valamikor és kutatsz a kérdések között, hogy valamire válaszolhass. De hogy te állandóan mindenhova bepofátlankodsz, az nagyon gáz. Nincs máshol életed.

2020. okt. 23. 18:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak reklámok közben szoktam felnézni telefonról arra a pár percre :)

Most is az van.

Inkább írj az AXN-nek, hogy reklám nélkül adják a műsort, aztán órákig nem fogsz látni 😂😂

2020. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel kinek mi van, vagy ki kivel van, a saját életem menedzselése nekem fontosabb. Az érdekel nekem mim van, amire/akire pedig vágyok, hogyan érhetem el.
2020. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!