Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nálatok lenne egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok lenne egyáltalán esélye egy ilyen fogazatú fiúnak?

Figyelt kérdés

Adott egy korai huszas éveiben járó srác, viszonylag vékony testalkattal, 178 centi magassággal, barna szemekkel, és középhosszú, világosbarna hajjal. Az egyedüli szépséghibája a fogai, ami részben az életmódjának köszönhető, (kávé + üdítő túlzott mennyisége) de egyébként a fiú odafigyelj a külsőjére és művelt, jelenleg egyetemista.


Nálatok a csálé, közepesen rossz fogazat már kizáró tényező lenne egy srácnál? Nem arról van, hogy hiányzik egy csomó foga, vagy hogy szinte teljesen fekete lenne neki a szuvasodástól, hanem inkább közepes szinten el van neki színeződve a fogazata.



2020. okt. 24. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Igényes? Miért, mert szépen öltözik?😁😁😁 Inkább, farmer póló de rendezett fogsor. Ez azt is jelentheti, hogy fogorvoshoz sem jár.
2020. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
98%

Én lány vagyok és sajnos nekem sárgásak a fogaim. Nem dohányzok, nem kávézok, nem iszom üdítőket, se teát, édességet szoktam enni. Sajnos én ilyen fogakat örököltem.


Egyébként van külső sárgaság, ami fogfehérítéssel és fogkrémekkel helyrehozható és van a belső sárgaság ( ami nekem is van ), ami azt jelenti, hogy a fogzománc annyira vékony, hogy az alatta lévő dentin ( ami sárga színű mindenkinek ) látszik, és mivel az sárga, ezért látszódik sárgásnak a fog. Ez sajnos nem helyrehozható, fogfehérítéssel se.

2020. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

#12


Én vagyok, aki kifejtette, hogy kizáró ok. Ha szabályosan áll, nem szuvas, hanem simán csak sárga az alapszíne, az látszik. Anyukámnak is olyan, és látszik, hogy nem ápolatlanság miatt sárga. Felismerem az ápolatlan fogazatot.


Akinek esélyt adtam, aztán megbántam, annak csálé, foltos, elszíneződött volt.

2020. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem kizáró ok. Saját magamon is tapasztalom, hogy a fogak állapotában óriási szerepe van a genetikának. 21 éves vagyok, de szerintem összesen talán van 6 fogam, amihez még nem nyúltak hozzá... el vannak színeződve, mind tömött, gyökérkezelt és két fogamat már ki is kellett műteni. Mindig normálisan átpoltam őket, rendszeresen szoktam fogat mosni,egy időben fogselymeztem is (ez mindig változik, egyik fogorvos ajánlja, a másik nem) és fogorvoshoz is rendszeresen járok (és nem csak akkor, ha fáj...). Nem is dohányzom, nem is kávézom és cukros dolgokat is csak mértékkel fogyasztok, elvétve. Viszont mégis pocsék minőségűek a fogaim. A családban is ugyanez a jellemző, mindenkinek nagyon problémásak a fogai, pl. anyukámnak 30 évesen már műfogsora volt. Szerintem, ha az ember jár orvoshoz és a lehetőségeihez mérten ápolja a fogait (mert a fogászati kezelések között azért van egy-két nem éppen olcsó is, én pl. egyetemistaként nem tudok kifizetni több százezer forintot arra, hogy implantátumot rakassak....), akkor az teljesen rendben van és nem nevezhető igénytelenségnek.
2020. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

Próbáld meg a legújabb fogkrém őrületet.

Még a TV ben is láthatóak a reklámok.Szinte minden márkának van most olyan fogkrémje, amiben aktív szén van. Ezért maga a fogkrém is fekete.

Rendszeres használattól ezekkel is elérhető némi fehérítés.

Vélemények még nem nagyon vannak, mert ez még viszonylag új dolog, de szerintem van hatásuk hosszabb távon. Van amelyik gyógyszertárban kapható, fogorvos ajánlásával.

Próbáld ki.

2020. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mennyire rosszak a fogaid. De az elszíneződés nagyon gyakori, bár, ahogy már többen is írták, lehetne rajta változtatni...

De egyébként, ha a személyiség rendben van, és az összkép tetszik, akkor nem ez alapján döntenék. ;)

2020. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!