Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadok mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadok mindig olyan palikra akiknrk van barátnője, hosszabb-rövidebb ideje tartó kapcsolata ?

Figyelt kérdés

akár ki tetszik meg, akár ki kezd el velem flörtölni újabban, idővel kiderül, hogy van barátnője, csak szórakozásból érdeklem, semmi komoly céllal.

nézhetjük, hogy hol ismerkedem: ismerősök ismerősei, (vagy idegenek fb-rol) , netes randioldalak, beülős helyek, simán a hétköznapokban létrejött szituációk..stb

bárhol, ami adódik szitu bele futok ebbe sokadikra is.

a legfelhaboritóbb, Hogy a pasik zöme szexet szeretne a csaja mellett mert hogy nem fog ugysem. kiderülni..

tök gáz.. hányingerem van mennyi tiszteletlen suttyó van..

nem értem a férfiakat.

miért ilyenek?



2020. okt. 24. 21:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Ne izgulj, nem csak a pasik ilyenek 😏
2020. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de ez ultra gáz... kellemetlen helyzeteket szül és elegem van h soha nem leszek első, csak úgy tekintenek rám mint egy használni kívánt tárgyra
2020. okt. 24. 21:35
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert a megjelenésed és a viselkedésed azt sugallja, hogy te csak alkalmi ürítésre lennél jó.
2020. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

lehet, bár nem öltözöm ri b@ncosan, viselkedni is szerintem eléggé próbálok normalisnak tűnni.

lehet egy embernek akkor is olyan a kisugárzása, ha akarja, ha nem, h ezt sugallja kifelé??

2020. okt. 24. 21:40
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
Ez a színvonalad. Semmi sem véletlen.
2020. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy tul jol nezel ki :)
2020. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#5.

ezzel vitatkoznék, mert nem érzem magam olyan típusúnak, aki csak ezt érdemli meg ezen a színvonalon lenne.. sőt.

próbálok mindig normális lenni, ápolt is lenni, megfelelni az elvarasoknak, nem rib @ncosnak kinezni, van munkám,amit szeretek, eltartom magam, nem lehúzni szeretnék bárkit, csak én is normális kapcsolatot szeretnék l. ezért nem gondolnám h a színvonalammal lenne baj...

az intelligenciadról meg bizony annyit " hogy bizonyos szint felett nem süllyedünk egy bizonyos szint alá"🤫

2020. okt. 24. 21:47
 8/26 A kérdező kommentje:

#6.

köszi, bár sosem hittem magamról ezt 😊

céltudatos próbálok lenni, ugyanakkor az önbizalom sosem volt az erősségem

2020. okt. 24. 21:48
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, ferfikent mondom, hogy vannak olyan lanyok, akikrol nekem is az az elso benyomasom, hogy nem hosszu tavra terveznek vele, es nem az oltozkodese vagy viselkedese miatt, hanem a kisugarzasaban van valami, de az, hogy ez mi, meg nem mondom :D persze ha eppen baratnom lenne, eszem agaban se lenne belemenni.


F25

2020. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha a barátnőm mellett félre megyek általában olyanra, akiről azt feltételezem, hogy könnyűvérű, ne kelljen sokat fűzögetni, meg akiről szintén azt feltételezem, hogy ez nem zavarja és utána nem fog utánam koslatni, tehát akinek ez napi rutin. Ez nem feltétlen az öltözködésen múlik, vagy éppen a megjelenésen inkább kisugárzás, meg tapasztalat, tehát én ha meglátlak lehet én is beraklak egyből az ürítésre egyszer oké skatulyába, mert azt tapasztaltam eddig, hogy az ilyen lányok arra valók. Az, hogy ez nem így van szerinted, az egy dolog, de idővel te is be fogod látni, hogy neked ez fekszik.
2020. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!