Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mesterséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mesterséges intelligencia képes lehet megállapítani egy középiskolai osztálykép alapján, hogy jó eséllyel kikből lesz majdan agglegény?

Figyelt kérdés
Pl a ruházat színe, mintázata, az arc formája, testtartás, stb alapján. Hallottam róla, hogy a mesterséges intelligencia soha nem létezett emberi arcokat tud ma már előállítani, ezért gondoltuk, hogy a középiskolai fotózáskor a tabló, illetve a fotók mellett, amit a diákok megkapnak ez lehetne egy feláras plusz szolgáltatás.

#fotó #középiskola #arc #osztálykép #mestreséges intelligencia
2020. okt. 26. 17:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Ugye ezt így nekem lehet megállapítani, mert ha az agglegénytípus nagyon gazdag lesz, akkor bizony nője is lesz, ha ezt hangoztatja (hogy tehetős). Nekem van pár telibecart búvárruha 40 körüli haverom, akit szerintem 1000 ből 1000 nő bottal sem, de van amelyik igazgatóhelyettes egy cégnél, golfozni jár és olyan nője van, hogy csak ámulok. Pedig nem celeb, nem híres, csak jól mutogatja a budai villát és a Hummerét.
2020. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9! Bármennyire is trendi dolog ezt mondani, sajnos de, a kinézet egy adottság ez az "azonosulni vele" dolog meg ilyen: én IRL 190 centi vagyok és 46-os lábam van, attól, hogy nem azonisulok ezzel az s-es póló és a 38-as cipöt ha meg is veszem max dísznek jó.
2020. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
És nem is feltétlenül lehet megállapítani mindenkiről, hogy sikeres lesz-e vagy nem. Aki ilyen nagyon magabiztos a kép alapján, olyan a kiállása, talán lehet arról beszélni, hogy esélyes, hogy megszedi magát. De vannak olyanok is, akik szimplán tehetségesek vmiben, és aztán jókor vannak jó helyen, mázlisták. Pl. ahhoz, hogy vki színész vagy énekes legyen, nem kell feltétlenül extrovertáltnak, magabiztosnak lennie, elég, ha tehetséges, és épp felfedezik egy castingon / pont olyan karakter, akit éppen keresnek.
2020. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

12.


Jó, de nem fő tulajdonságod, hogy "magas vagyok és nagylábú", míg sok ronda ember azonosul ezzel és onnantól Béni/Lujza a ronda ember és ehhez igazodik később minden emiatt. Ha elfogadod onnantól veszett ügy lesz. Örökre.

2020. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem hinném, mert pl.: én sokáig a lúzer csaj voltam, aztán egyetemen meg teljesen más lettem és volt bőven pasi opcióm is, tehát ebből kiindulva ez fordítva is megtörténhet, hogy a lúzer srác összeszedi magát és lesz nője. Amúgy a népszerű csaj pl: évek óta szingli, mert már a kutyának sem kell, amekkora ribi volt, szóval erről ennyit...
2020. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

8: Van ember, aki összejönne a legrondább emberrel is. Feltéve, ha neki megfelel a szóban forgó illető és feltéve ha tud úgy viselkedni, ahogy a szóban forgó illetőnek tetszik.


Az agglegénység kérdése sok összetevős dolog. Ha valakinek a semmire nagy az elvárása és mellé ronda is, az is marad egyedül és az is, aki barlangban él és a kisboltba megy le félénken motyogni, hogy kártyával fizetne, aztán menekül is vissza a kis zugába

2020. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

14! Ha meglátsz engem irl az elsö dolog amit észreveszel igenis a magasságom lesz.

De a rondaság ugyanígy nem egy "eldöntendö" kérdés, aki az az fogadja is el, mert az nem fog változni. Én se leszek holnapra tíz centivel alacsonyabb hiába hiszem magam 180 centisnek.

2020. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16! Van csak kevés és kis eséllyel találkoznak.
2020. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan már... Nálunk a középiskolás osztályból a legesélytelenebbnek kikiáltott tag házasodott meg leghamarabb. És ez nem egyedi jelenség.
2020. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%
19! Nem egyedi...csak nagyon nem gyakori.
2020. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!