Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy kikosaraztatok egy jó férfit/nőt, mert önmagatokban nem volt minden rendben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor nem vagytok a helyeteken. pl. nem hevertétek ki a régebbi csalódásokat, féltek stb. Ebből adódóan kihátráltatok egy egyébként jól induló kapcsolatból. Ha igen megbántátok később? Esetleg felkerestétek újra az illetőt? Később honnan tudtátok, hogy már valóban eljött az idő egy rendes kapcsolathoz?
2020. okt. 27. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Volt ilyen. Nem bántam meg, mert akkor az volt a jó döntés. Nem kerestem meg. Lett helyette még jobb végül.
2020. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az elsővel. Ugyanezt gondolom, nekem is végül lett jobb és akkor ott, abban az élethelyzetben az volt a legjobb megoldás.
2020. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nem konkrétan kikosaraztam hanem elszalasztottam a lehetőségeket hogy lépjek felé/kimutassan. Mindig csak vártam hogy bizonyos dolgok rendeződjenek de közben nem sok mindent tettem ezért.


Később rájöttem hogy voltak belső dolgok amik hátráltattak. Így lemaradtam róla.

2020. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
1-es és 2-es. Remélem büszkék vagytok magatokra, hogy belerúgtatok abba, akitől lett "jobb"
2020. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem most van az az időszak. Megismertem egy rendes pasit, de belül annyira kiégett vagyok, hogy őt is csak boldogtalanná tenném. Ez nem belerúgás, ha tudom magamról, hogy alkalmatlan vagyok.
2020. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Volt ilyen. Habár később elkezdett hiányozni az illető, egyáltalán nem bántam meg, sőt, büszke vagyok magamra, hogy így döntöttem mindkettőnk érdekében. Megfordult a fejemben, hogy felkeresem, de nem tettem, mert nem fogok senkivel se játszadozni. Egyszer már elutasítottam, nem várom el tőle, hogy megvárja, hogy jobban legyek, aztán újrakezdjük.


Az utolsó kérdésre nem tudok válaszolni, 2 év telt el azóta, és most se vagyok benne biztos, hogy most készen állék egy kapcsolatra.

2020. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
4es... Mi a francért rúgtam bele? Azért mert megmondtam neki már a legelején, hogy "szia köszi, semmi baj veled, de most léptem ki egy 5 éves kapcsolatból, és kicsit padlón vagyok, te jársz a legjobban, ha nem kezdesz most velem?" Ő is mással boldog azóta, meg én is. Még szerencse, hogy nem kötelező mindenkivel összejönnöm, aki bepróbálkozik. Te hülye...
2020. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Miért kezdtél kapcsolatba, ha még nem heverted ki a korábbit? Inkább később se keresd azt a szegényt, ha már egyszer kihátráltál. Legközelebb gondolkodj előre és ne játssz mások érzésével, amíg nem tudod igazán mit akarsz.
2020. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn ilyet mèg nem csináltam de jelenleg èn vagyok az elszenvedő fèl.. Van egy pasi aki már 1 ève kèptelen felèm nyitni. Felszínesen elvagyunk de mostanság kezdtem èrzèkelni,hogy ez mennyire hiányos.. rengeteg mindent nem tudok róla köztük azt sem,hogy mi velem a cèlja. Sose mondtuk ki hogy együtt vagyunk,sose hozta ezt fel. Totál önbizalomhiányos,láthatóan nem heverte mèg ki az exèt,ezt saját maga mondta. Most jutottam el arra a pontra,hogy èn kiszállok ebből. Ès ha megkeresne akkor sem fogadnám vissza. Ha valaki ennyi ideig játszadozik akkor visszanyerni a másik bizalmát szinte lehetetlen.
2020. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Életem egyik legnagyobb szerelmét kikosaraztam. Soha nem voltunk együtt, de legalább 10 évig voltam belezúgva amolyan plátóian. Ő volt számomra A Férfi. Amikor végre nőszámba vett, mert 19 éves lettem, elkezdett közeledni, de rájöttem, hogy csak szamár lennék a ló helyett, mivel tudtam, hogy kibe volt szerelmes, annyira gyönyörű volt az a lány, tudtam, hogy soha senki nem lesz neki elég jó utána. Én így nem tudtam volna boldog lenni mellette soha. Azon kívül a kutyákat is utálta, ami nálam kizáró ok.


Több jó pasit is kikosaraztam 19 éves korom körül, főként azért, mert előbbibe voltam szerelmes.


Majdnem 29 voltam, amikor újra szerelmet tudtam érezni. Az a kapcsolat összejött, de elég hamar jött egy hullámvölgy, amikor egy kifejezetten jó pasival kerültem közelebbi barátságba és hamar kiderült, hogy több is lehetne a dologból. Végül két okból ráztam le: szerelmes voltam az akkori páromba, másrészt idegesítő tulajdonságai voltak a jópasinak, hiába nézett ki jól. Eltelt azóta 13 év, de időnként még mindig levelezünk. Mindig lerázom őt, hiába volt valaha nagyon jóképű. Egyrészt már nem olyan vonzó, mint 13 éve, másrészt ugyanolyan idegesítő, mint volt. Ő még mindig szingli és szerintem nem ok nélkül van így 40 felé. Valami biztos, hogy nem stimmel vele. Meg valahogy mindig akkor kerül képbe, amikor épp valaki másba vagyok szerelmes.

2020. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!