Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy kikosaraztatok egy jó férfit/nőt, mert önmagatokban nem volt minden rendben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor nem vagytok a helyeteken. pl. nem hevertétek ki a régebbi csalódásokat, féltek stb. Ebből adódóan kihátráltatok egy egyébként jól induló kapcsolatból. Ha igen megbántátok később? Esetleg felkerestétek újra az illetőt? Később honnan tudtátok, hogy már valóban eljött az idő egy rendes kapcsolathoz?
2020. okt. 27. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, mert nálam amúgy is alig kezdeményeznek.

Most egy majd 4 éves kapcsolat után 1 hónappal úgy érzem, hogy nem keresek senkit, nem teszek érte, hogy legyen, de ha jönne valaki, nem utasítanám el, adnék esélyt nekünk. Nem akarok elszalasztani egy lehetőséget sem a bunkó ex miatt, aki mellesleg már továbblépett, pedig mennyiszer elmondta hogy szeret 😂

2020. okt. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
8as, ha ez nekem szól, akkor nem kezdtem kapcsolatba, amíg nem hevertem ki a korábbit. Megkeresett egy csávó, hogy ismerkedjünk. Extra jól nézett ki, bomlottak utána a csajok, de korrekt, normális srác volt, ismertem már régóta. Rámírt szimplán, hogy "szia, mi újság? Hallom szakítottatok..." Én mivel jól nevelt vagyok, nem küldtem el egyből egy szia után, hanem egy semleges beszélgetésbe kezdtünk. Kb. másfél óra chatelgetés után kezdett udvarolgatni, meg célozgatni rá, hogy nem egy szimpla baráti beszélgetést szeretne. Ahogy ez egyértelművé vált, közöltem vele, hogy ha nem most léptem volna ki egy igen viharos 5 éves kapcsolatból, akkor lehet h másképp alakulhatna, de perpillanat köszönöm, nem tudok élni a lehetőséggel, neki is jobb, ha nem egy sérült nőt pátyolgat, aki azt se tudja éppen, hogy mit akar az élettől meg saját magától, nemhogy mástól. Megértette, nem vágtam földhöz ezzel, nem én voltam élete titkos szerelme, szóval ennyi. Nem értem, miért vagyok köcsög. Bár azt sem, hogy miért magyarázkodok itt neked. 😅
2020. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Én sem értem, miért magyarázkodsz nekem, én nem szóltam hozzád, hanem a kérdező felé reagáltam (a kiírt kérdésre).
2020. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt hittem esetleg ugyanaz vagy, mint a 4es.
2020. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :)
2020. okt. 28. 14:17
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Általában ez csak kedves lerázó szöveg. A "nem állok készen egy kapcsolatra" és társai. Amikor ezt megkaptam, 2 hét múlva már járt valakivel a nő.
2020. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó pontosan ezzel a szöveggel ráztak le engem, csak én lány vagyok :(

Azt nem hiszem, hogy lesz barátnője, max kalandozik, de nagyon fáj ez az egész.

2020. okt. 28. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!