Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni férfiak, akik egyetemis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni férfiak, akik egyetemisták, főiskolások (vagy voltak azok) ti is megfigyeltétek már, hogy buliban az összes lány csak azt az egy típusú pasit hajlandó észrevenni?

Figyelt kérdés

Tehát vegyünk egy példát, 99% h nincs ilyen felállás (mert pl ül 3-4 nő és 2-3 pasi szokott odamenni haveri társaságban), hogy ül az asztalnál 5 nő, 4 átlagosan csinos, egy kimagasló. Odamegy hozzájuk 5 pasi, 4 átlagos és egy jobbképű. Képpel vízionálva pl az átlagos pasit:


[link]


és a tipikus partyarcot a kép jobb oldalán:


[link]


Míg az az 5 férfi szinte beosztja egymás között a 4 nőt, addig a nők totál mások. Ezt évek óta látom és meg lehet kövezni, ezt sok tucat haverom is látja. Tehát pl a 5 srác beosztja a 4 nőt, mert az 5. túl szép nőre nem nagyon akarnak ,,rámozdulni" legtöbbször, mert azt vélik róla, hogy túl nagy az igénye, tipikus multimilliomos pasi kell neki. Addig az 5 nő csak egyetlen pasira hajlandó komolyan (monst erre arra értem, hogy tetszik nekik) figyelni. A többi akármit csinál, akármilyen jól adja elő magát, szinte levegőnek nézik azokat. Persze hosszabb távon, ha sokszor látják, hallják azt az átlag, nagy dumás pasit, akkor megkedvelik, de most ettől vonatkoztassunk el. Mind az 5 nő arra az egyetlen pasira hajlandó összepontosítani, titokban még a szürke kisegér lány is, aki meg sem szólal a társaságban. Elhívják bulizni a pasik a pasik a lányokat, a szürke kisegér szégyenlős és üldögél egyedül. Táncolnak a pasik a csajokkal. Közben az egyik átlagos srác visz piát az ülő lánynak, belpróbálkozik, de az közömbös, pedig elvileg egy senki által sem kedvelt lány könnyebb megkörnyékezni. Aztán elmegy az is táncolni. A jóképű leül 5 percre megpihenni, az az első, hogy a szürke kisegér lány elkezd puhatolózni nála, hogy ki ő, mit csinált stb. Tehát úgymond sunyi módon oldalsávon közelíti meg ő is azt az 1 db vonzóbb pasit. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a férfiak képesek észrevenni bármelyik nőt, aki már valamiben megfelel az ízlésüknek (pl nem 100 kilós és normális, nem igénytelen), addig a nők csak 5 ből azt az egyet veszik észre, amelyik arcra helyes. Hiába van ott pl a kigyúrt, a nagydumás, a tehetős átlag srác (25 felett viszont már majd az kell nekik), levegőnek sem veszik észre. Az megint más kérdés, hogy kapcsolatra nemcsak ez a jópasi kell nekik, mert sokkal több átlag pasival látok csinos nőt, mint jópasival. De most csak a bulira éleztem ki a dolgot. Ti is megfigyeltétek már ezt? Nők persze majd hivatalból leírják, hogy ez nem így van, de sajnos majd mindig így van.


2020. okt. 28. 08:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Voltam egyetemista, buliztam is, de nem értem az egész katyvaszt, amit leírtál. Nem minden lánynak ugyanolyan az ízlése, ha erre gondolsz 🙄. Barátnők pedig nem fogják lecsapdosni egymás elől a kiszemelteket, hanem inkább segítenek, tippeket adnak egymásnak. Vannak olyan sunyi nők, persze akik ezt teszik, de én ilyennel nem találkoztam őszintén szólva.
2020. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

1) Hogy jön ehhez, hogy valaki egyetemista?


2) Ha most leírom, hogy "Igen haver, így van", akkor fog bármi változni? Jobban érzed magad, hogy gondolhatod magadban: "Hát igen, azok a krva nők..."?

2020. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1. Főleg ott jellemző ez, később már mást is észrevesznek a nők (pl tanult, tehetős)

2. Semmi nem fog, csak kérdeztem, hogy ugye nemcsak egyedül vagyok így pár haverommal, akik ezt látjuk?

2020. okt. 28. 08:32
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
De egyedül vagytok
2020. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Hellmano ***** válasza:
83%
Én is voltam egyetemista és én a felső krémbe tartoztam, tehát ha lementünk a helyi pecóba/buliba stb. , mindig kiszemelt voltam a lányok körében, míg legjobb barátom is ez a kategória volt, tehát együtt nyomultunk, akkor ott bajok voltak, mert csak leselkedtek utánunk :D Mondjuk engem jobban ismert az egész egyetem, mert a kosárcsapatban is játszottam. De nem ezért buktak a lányok, hanem a kinézet miatt. Igazad van valamennyire, de elég össze-vissza fogalmaztad meg a dolgot.
2020. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Volt egyetemista nokent irom: igazad van.


Csak aztan teltek az evek, es gyereket inkabb a szelidebb fiuknak szultunk.


40/N

2020. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tűnik a két pasi hasonlónak?

Annyi a különbség, hogy az egyik unott fejjel ül, a másik meg társaságban van, és élvezi a pillanatot. (Ki akarna egy olyan pasival bulizni, aki nem táncol, nem szórakozik, csak áll mint egy savanyú uborka a terem szélén és némán ítélkezik?)

2020. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Csak aztan teltek az evek, es gyereket inkabb a szelidebb fiuknak szultunk.


Igen, 25 felett már mást is néznek a nők, hogy pl mennyire lenne jó apa, mennyire hűséges. Mert aki jó pasi volt és világ életében csajozott, az 40 évesen is meg fogja tenni a családja mellett is, ha egy fiatal nő felfigyel rá...

2020. okt. 28. 08:50
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, több egyetemi buliban is jártam már (pár havonta egyszer, őszintén szólva messze nem tartozik a kedvenc programjaim közé) és amit a lányok szemszögéből leírhatok, az az, hogy általában a baráti társasággal együtt vagyunk (legyen az csak lányok vagy vegyes) és ha egyikünk kinéz magának valakit, akkor a többiek lökdösik oda, hogy "na, beszélj már vele".

Ez "beosztás" szó pedig ne haragudj, de teljesen komolytalanná teszi az egészet. Annak az 5 srácnak lehetne olyan 5 lányt mutatni, akik közül mindegyik ugyanazt találja vonzónak, és lehetne 5 olyant is, akik közül mindenki a másikat. Lányoknál ugyanez.

Egy buli amúgy se a tartós kapcsolatok szülőhelye, sokkal inkább a kalandoké, esetleg későbbi szexkapcsolatoké. Egy buliban megismert fiúval nagyjából egyszer beszélgetek, és ezekből a beszélgetésekből a neve, pár hobbija és az derül ki, hogyan került ebbe a buliba. A legközelebb akkor hallok felőle, amikor egy közeledő buli alkalmával az egyik barátnőm rákérdez, hogy "Hé, emlékszel XY-ra? Tudod, az októberiből? Na, ő is ott lesz."

Ahelyett, hogy mások viselkedését elemzed (ami eleve felesleges, mert nincs megfelelő kontextusod hozzá), ha már elmész, akkor élvezd.

23/L

2020. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a picsogást... Na ezt nem szeretik a "csajok". Ha megjött, szólj, akkor értem. 😂
2020. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!