Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+ éves agglegények! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ éves agglegények! Mit rontottatok el eddig, miért vagytok egyedül, miért nincs gyerek, miért nem néznek rátok a nők? Mit csinálnátok másképp, ha vissza lehetne forgatni az időt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 12:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
24%
Azért vagyok egyedül, hogy huszonéves lányokat dughassak.
2020. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Az úgy más. De akinek nem jut...
2020. okt. 28. 12:35
 3/41 anonim ***** válasza:
49%

Nem rontottam el semmit, tudatosan alakitottam igy az eletem. Volt egy hosszu kapcsolatom ami tengerentuli kikuldetes miatt veget ert. Laza es szexkapcsolataim vannak, sajat lakasban elek, utazok, csinos lányokat dugok, es majd ha meguntam (ami meglepo modon ugy el is jott) akkor majd letelepszek, es családozok egy joval fiatalabb lannyal.

Nem csinalnek maskepp semmit, minden hosszu es rovid kapcsolat tanitott valamit amitol tobb lettem.

32F

2020. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem születtem jóképűnek. Ha vissza lehetne forgatni az időt, akkor azt az időt, energiát, amiket a társkeresésre, barátnő szerzésre használtam, inkább a tanulásra fordítanám.
2020. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

Nőként válaszolok, van egy pár ilyen ismerősöm.

1-világ életében fősuli, meló, nem is akart csajt, most meg már vágyik rá.

2-ő már 40+. Egy jól szituált 5/10-es csóka, aki csak a tőle jóval fiatalabb 10/10-es cicababákra ment, akiknek minimum azért legyen Dr. a nevük előtt, mert neki is van.

3-vallási meggyőződések alapján keresett, nem talált

4-egy tök átlag srác, aki 6/10, de neki csak olyan csaj kellett, aki 10/10, és lehet vele vagizni

5-súlyosan introvertált

2020. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
71%
Doktori fontosabb jelenleg, alacsony vagyok, szemüveges, rosszulöltözött, anyámékkal élek.
2020. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Ezt ma olvastam: sajnos én 34 évesen is ezt érzem


35 felett egyre nehezebb.



30 évesen mikor egyedül maradtam, akkor még relatív gyorsan volt pár randi, és találtam egy nőt, akivel 5+ évet voltam együtt.



Persze már nem volt olyan könyű az ismerkedés, mint mikor 20-22 éves voltam de azért működött.



Mikor szétmentünk azt gondoltam, hogy megvárom, amíg túl leszek rajta, és ugyanúgy könnyen fog menni. Ennek már 2 éve. Egyszerűen ami régen működött az nem.



A nők nagy része vagy családos, vagy ha nem, akkor túl van millió csalódáson, szakításon, váláson, és sündisznóként bezárkózik a saját kis világába, esély sincs ismerkedni.



Nem akarlak elkeseríteni, de arra biztatlak, ha csak 32 éves vagy, hogy most még megtalálod az igazit, hidd el 35-36-38 évesen milliószor nehezebb lesz.

2020. okt. 28. 12:41
 8/41 A kérdező kommentje:

Nőként válaszolok, van egy pár ilyen ismerősöm.


1-világ életében fősuli, meló, nem is akart csajt, most meg már vágyik rá.


2-ő már 40+. Egy jól szituált 5/10-es csóka, aki csak a tőle jóval fiatalabb 10/10-es cicababákra ment, akiknek minimum azért legyen Dr. a nevük előtt, mert neki is van.


3-vallási meggyőződések alapján keresett, nem talált


4-egy tök átlag srác, aki 6/10, de neki csak olyan csaj kellett, aki 10/10, és lehet vele vagizni


5-súlyosan introvertált


Akkor ezek szerint nem is annyira egyedi eset, hogy 30 felett valaki szingli

2020. okt. 28. 12:42
 9/41 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%

Nem, nekünk a legtöbb ismerősünk a férjemmel szingli. Akik párkapcsolatban vannak, azok meg már ősidők óta abban vannak.

Lányismerősünk kevesebb van, van egy kettő, aki szingli, szintúgy.

2020. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
65%

Miből gondolod, hogy aki 30 felett agglegény, az elrontott bármit?


Miből gondolod, hogy nincsenek sikerei a nőknél? Hogy magányos? Hogy nincsenek barátai akikkel tölti az időt, partnere(i), akikkel tölti az éjszakát.

2020. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!