Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán a párkapcsolatnak? Ha így gondolkodok, szűz maradok egész életemben? 22/F

Figyelt kérdés
Nekem semmi kedvem nincs párkapcsolatot kialakítani. Ha összejönnék egy nővel, az felborítaná az életemet. Megmondaná mit mikor és hogyan csináljak. Én nem akarok máshoz alkalmazkodni. Nem akarom megosztani az életteremet senkivel. Nem akarok együtt lakni vele, még saját szobám sem lehetne, együtt kéne vele aludni. Hosszú távon nem tudnám ezt elviselni. Alapvetően is kerülöm az embereket. Én nem vagyok társas lény, nem szeretem az embereket, nem kívánom a társaságukat. Max egy kutyát vagy macskát viselnék el magam mellett. Sokak szerint egy lúzer vagyok, mert 22 évesen még szűz vagyok és nincs párkapcsolatom. De ha én alapból nem szeretem az embereket, akkor minek györötjem magam vele? És ha nem lesz párkapcsolatom? Minek feleljek meg a társadalmi elvárásoknak?

2020. okt. 30. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Egészségedre váljék!
2020. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
igazad van, de azert neha nem art megrakni egy biget...
2020. okt. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező párkapcsolatban élni. Ez egy társadalmi elvárás, aminek vagy eleget teszel vagy nem.


Ha minden áron el akarod veszíteni, akkor fogod a pénztárcádat, és elballagsz a kuplerájba.

2020. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted kit érdekel itt mindez, amit itt összehordtál????

Amúgy nem épp “társadalmi elvárás” ez, legalábbis a társadalom 99% magasról tesz rá, hogy te mit csinálsz. Gondolom a szüleid/rokonok nyaggatnak ezzel.. inkább nekik magyarázd ezt, a többi embert nem érdekli.


Amúgy elég nagy hülyeségeket hordtál így össze... nem szükségszerű élettársi kapcsolatban lenni ahhoz, hogy elveszítsd a szűzességet. A szex nem jár eggyütt azzal, hogy összekötöd az életed a másikkal.. tehát nem értem min vergődsz itt....

2020. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Ha ezt a kérdést úgy tetted volna fel, hogy már sok csajon túl vagy, lehetne miről beszélni.


De így csak a keserűség beszél belőled, mert megpróbálod bebeszélni magadnak, hogy a párkapcsolat hülyeség, mivel te (most) nem tudsz felszedni egy nőt sem.


Én azt mondom, változz meg. Legyen neked is barátnőd, de ha nem akarsz, az is érthető. Végül is, a te életed.

2020. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Az emberek magasról tojnak arra hogy kinek van kapcsolata és kinek nincs.

Ha te így gondolod hát élj így.

2020. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Én nem tudnám elképzelni az életem úgy, hogy magányosan élem le. De valamennyire olyan vagy, mint a bátyám.

Ő is kerüli az embereket, mégis lehet kapcsolata. Szerintem te ezt azért gondolod így, mert sosem voltál még szerelmes. Akkor nem gondolkodsz azon, hogy milyen rossz lenne, ha "együtt kéne vele aludni". Hidd el, egyszer meg fogsz látni valakit, akitől elszállnak az ilyen gondolataid. Egyébként lehet saját szobád, ahová elvonulhatsz naponta egy-két órára, ( a bátyám is ezt csinálja, mégsem tartja senki lúzernek ) ahol dolgozhatsz, gondolkodhatsz, csinálhatod a hobbidat...stb. És ha neked ez jól esik,de nem vagy undok közben a családoddal, mindenki hagyni fogja.

Annyit kell tenned, hogy vársz türelmesen, vagy elmész valahová ismerkedni. Egyszer-kétszer kibírod, hogy társaságban vagy, nem?

2020. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem bírom ki a társaságot.

Itthon is ha pl kint vagyok a konyhában és kijön valaki, inkább abbahagyom az evést és bemegyek a szobába addig amíg újra üres nem lesz a konyha

2020. okt. 30. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha változtani szeretnél, szerintem megéri, hogy egy kicsit elnyomod magadban ezt. De ha nem szeretnél még mindig van az, hogy vársz. Persze nem otthon. Ha kimész az utcára ( nem muszáj a legforgalmasabbra ) és csak nézelődsz, az is megfelel. Hidd el, ha nem is ma, meg fogod találni azt, akivel összeilletek. Van aki szerint az emberek párossával születnek. Nem létezik olyan ember, akinek nincs esélye megtalálni a megfelelő valakit. Az a kérdés, hogy hajlandó vagy-e keresni.
2020. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!