Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz rendes párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz rendes párt találni? 31/F

Figyelt kérdés

Volt elég párkapcsolatom, több visszajelzés szerint egyre inkább fejlődtem lelkileg, mások szerint visszaestem és súlyosabb lett az állapotom. Én csak azt érzem, hogy szeretetre vágyom.


Az utóbbi pár hónapban próbáltam párkapcsolatban lenni, de egyik lánytól se kaptam meg azt az odaadó törődő gyengédséget és odafigyelést annak ellenére, hogy én megadtam. A szex is üres volt a részükről, én pedig nem éreztem magam szeretve. Engem még soha egy lány se volt képes kielégíteni, de én őket mindig ki tudtam. És nem tudom eldönteni hogy melyik a rosszabb - Az, hogy soha nem volt igazán jó érzés a szex mert nem éreztem azt hogy szeretve vagyok, vagy az, hogy talán soha nem lesz alkalmam egyáltalán szeretkezni életem párjával, ha lesz ilyen.


Nem járok se szórakozni, se társkeresőzni, nekem az túl zsúfolt és közösségben mindig én vagyok a sus. Az utolsó 4 párom a munkahelyemről volt (mégis hol máshol lenne alkalmam ismerkedni?), de onnan már "kifogytak". És szerintem mindenki gyűlöl engem ott.


Soha egy lányt sem használtam ki, a legmélyebb szeretetet, tiszteletet, odaadást, gyengédséget igyekeztem adni, de nem voltak igazán szerelmesek belém.


Emellett szó szerint fizikai fájdalmat okoz nekem ha azt kell végignéznem ha mások szeretve vannak, de én nem vagyok szeretve. Mondták, hogy változtassam meg a gondolkodásmódom, de ez olyan mint ha rávágnának kalapáccsal a kezemre és rámparancsolnak, hogy ne fájjon.


Hogy tudom elérni, hogy egy olyan lányt ismerjek meg, aki nem éretlen, hanem felelősségteljes, nem agresszív hanem tele van szeretettel gyengédséggel odaadással, nem elhúzza magát hanem hozzám bújik és átölel, nem kínosak a csendek hanem bármiről lehet beszélni és együtt nevetni. Olyat, aki nem elvárja, hogy kielégítsem és nem törődik velem, hanem teljesen vonzódik hozzám és kölcsönös szerelmes érzelemdús az intimitásunk. Olyat, akit nem egy harmadik személy irányít, hanem ketten ápolnánk a kapcsolatot egymással. Olyat, aki nem menekül el előlem csak mert más vagyok mint "kéne lennem", hanem olyannak szeret belém amilyen vagyok.


Sokszor hallottam, hogy ez nyavalygás, de én csak azt mondom, hogy az utóbbi időben rengeteg fájdalom ért engem, és szeretetre, törődésre van szükségem, és nem igazán tudom ezeket senkivel megbeszélni. Alapjáraton erős természetem van, de ez az év túl sok volt nekem.


2020. okt. 30. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálad valami nem okés. Lennének lányok, tudnál kapcsolatban is lenni... De betegesen azt hiszed, hogy nem szeret senki. Ehhez kéne egy pszichológus és nem rosszindulatból mondom.
2020. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Valaki Among Us-ozik.. :D Te vagy a sus?


Szerintem ismerkedj aktívan, így növelheted az esélyeidet.

2020. okt. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd már ki nekem azt kérlek, hogy nálad mit jelent az hogy "szeretve lenni" Mármint hogy ez neked miben nyilvánul - vagy épp nem nyilvánul - meg? Mert írod hogy volt már kapcsolatod, tehát azok kialakításával nincs gondod. Az viszont tény, hogy ez a túlzott szeretetéhség, ami már az írásodból is lejön kb, a legtöbb embernek talán már túl sok.
2020. okt. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Már eleve az, hogy a munkahelyedről csak ebben az évben több párkapcsolatod volt is azt jelzi, hogy roppant felszínes vagy. Eleve ez mekkora munkahely, hogy 4 nőt össze lehet hozni onnan, és ezeket a nőket hogy nem zavarja, hogy csak a strigulákat húzgálod.

Kíváncsi lennék, hogy a lányok mit mondanának ezekről a kapcsolatokról..

2020. okt. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
#4: Öhm... What? A nők összejöttek vele, szóval mégis mit mondanának? A kérdező meg ismerkedett, szóval mi a meglepő abban, hogy több nővel is összejött akár egy helyről is?
2020. okt. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

" érzelemdús"? Nem vagy meleg véletlenül? Férfi ilyet nem ír. Vagy menj el költőnek, írónak.

De abban egyetértek, hogy ez tényleg nyavalygás. Mások évekig egyedül vannak, te meg itt nyivákolsz, miközben már az összes kolléganő lefeküdt veled.

2020. okt. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

"súlyosabb lett az állapotom"

Ez mit jelent?


Szerintem pár hónap alatt több szexuális kapcsolat az nem szerelmi kapcsolat, hanem szexfüggőség, promiszkuitás.

Már önmagában ez állandó pszichiátriai vendéget tud csinálni egy fiúból, mert lélekgyilkos dolog.

2020. okt. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kissé nevetséges ez a mártírkodás, amit letolsz itt. Te is tudod, hogy valami nem oké veled, mégis közben úgy próbálod előadni a helyzetet, mintha te lennél a kis szenvedő áldozat, aki mindent megtesz az érzelmes mély kapcsolatért. A valóságban meg csak annyit teszel, hogy össze-vissza kamatyolsz.

Azt állítod, hogy nem szerettek téged azok a lányok, akikkel “párkapcsolatban” voltál, “üresek” voltak. Amúgy miért jöttél össze velük? Az üresség már az ismerkedésnél feltűnhetett volna. Nekem úgy tűnik, hogy az lehet a baj veled, hogy össze-vissza hajszolod a kapcsolatokat, remélve, hogy “lesz belőle valami”. Ha elmondásod szerint már az elején nem érzel szeretetet a lány részéről, akkor fölösleges a kapcsolatot erőltetni. Persze az is lehet, hogy túlreagálod az egészet, s “üresnek” állítasz be másokat, csak mert nem adták meg neked azt a túláradó szeretetet és figyelmet, amiről álmodozol.

Szerintem ilyesmit nem igazán lehet elvárni, hogy most te legyél a párod “életének az értelme”. Mindenkinek megvan a saját élete, értelmes céljai, nem akarja föltétlenül minden percét a szerelemnek élni. Sőőőt... ha belegondolsz, miért is lenne egy lány őrülten szerelmes épp BELÉD??

Ha kivűlről néznéd magad, akkor rájönnél, hogy a lány téged egy kanos, puncivadász alaknak lát, aki az elmúlt hónapokban megdöntötte a másik 3 munkatársát... És csodálkozol, hogy ezek után nem fognak őrült nagy szerelmet táplálni irántad......

2020. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Akinek ilyen beteges szeretet éhsége van, annak senki nem lesz elég jó, mert egy normál kapcsolat neked nem adja meg azt, amit keresel. De ha találnál egy nagyon empatikus lányt, arra teljesen rátapadnál érzelmileg, kiszívnád minden energiáját, mint egy nagy, nárcisztikus kullancs, aminek sohasem elég. Miután teljesen rátapadnál és elszeparálnád a normál életétől, barátaitól, családjától, lehet hogy őt is eldobnád, vagy 10 körömmel ragaszkodnál az áldozatodhoz, nem tudom. De hogy tönkre tennéd, hót ziher. Az ilyen alakok érzelmi manipulátorok. Amint megéreznéd, hogy ő ad, mindent kizsigerelnél belőle, mindig bizonyítania kellene, hogy te fontosabb vagy, mint bárki vagy bármi más. Ismerek ilyen embereket, az Isten óvjon tőlük. Amúgy egészséges embernek az a természetes reakciója hogy az ilyen partner mint te, hamar taszítani kezdi, mondván "túl sok". És normál embernek tényleg. Nálad nem létezik te és én csak mi, de ez a mi úgy van megalkotva, ahogy neked jó.
2020. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Soha egy lányt sem használtam ki, a legmélyebb szeretetet, tiszteletet, odaadást, gyengédséget igyekeztem adni"

Ezért. A nők nem erre vágynak, hanem hogy megalázzák, semmibe vegyék, átverjék őket.

2020. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!